Tabletki z czosnku Labofarm

Lek stosuje się tradycyjnie w profilaktyce miażdżycy, w łagodnych postaciach hiperlipidemii i hipercholesterolemii, w zapobieganiu starczym zmianom naczyń krwionośnych oraz w początkowym okresie infekcji górnych dróg oddechowych.

Lek stosuje się jako tradycyjny środek obniżający stężenie lipidów i cholesterolu we krwi oraz był stosowany tradycyjnie jak łagodny środek ograniczający rozwój flory jelitowej. Lek ma charakter tradycyjny, a jego skuteczność opiera się wyłącznic na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Jaki jest skład Tabletki z czosnku Labofarm, jakie substancje zawiera?

Allii sativi bulbus 300 mg.

Składniki pomocnicze: krzemu dwutlenek koloidalny (E551).

Zobacz listę produktów zawierających substancje:

Dawkowanie preparatu Tabletki z czosnku Labofarm – jak stosować?

1-2 tabletki 2-3 razy dziennie.
W infekcjach górnych dróg oddechowych: 2 tabletki 3-4 razy dziennie.
Reklama

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Brak doniesień na temat toksycznego działania. W przypadku znacznego przekroczenia dawek zalecanych należy skontaktować się z lekarzem.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Tabletki z czosnku Labofarm – czy mogę spożywać alkohol?

Brak danych.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Tabletki z czosnku Labofarm w okresie ciąży i karmienia piersią?

Dotychczas brak przeciwwskazań do stosowania leku w okresie ciąży lub laktacji, jednak przed użyciem zaleca się zasięgnięcie opinii lekarza. Obecne w preparacie związki siarkowe przechodzą do mleka matki.

Żródła / Bibliografia:


Ulotka informacyjna dla pacjenta oraz charakterystyka produktu leczniczego Tabletki z czosnku Labofarm

Innowacyjno-Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm

Ulotka Tabletki z czosnku Labofarm – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta (m.in. skutki uboczne, interakcje)

Do pobrania pełna ulotka Tabletki z czosnku Labofarm przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne (działania niepożądane), przeciwwskazania, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjentów w formacie pdf:

Reklama

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Tabletki z czosnku Labofarm m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Sprawdź cenę i dostępność Tabletki z czosnku Labofarm w najbliższej aptece

Cena i dostępność i w aptece w Twojej okolicy. Dzięki funkcjonalności portalu KtoMaLek.pl możesz dowiedzieć się ile kosztuje dany preparat, czy jest refundowany. Następnie możesz zarezerwować leki i odebrać w najbliższej aptece - sprawdź cenę Tabletki z czosnku Labofarm

Opinie, forum, oceny pacjentów - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Tabletki z czosnku Labofarm? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków i aptek. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź najnowsze opinie pacjentów.

Dodaj komentarz

Ważne! Przeczytaj przed opublikowaniem opinii na forum. Oferty sprzedaży/kupna/odstąpienia leków są sukcesywnie usuwane, zgodnie z regulaminem portalu. Zażycie produktu leczniczego pozyskanego poza oficjalnym obrotem (z tzw. "drugiej ręki") może być niebezpieczne dla zdrowia.

Napisz opinię o Tabletki z czosnku Labofarm. Podziel się doświadczeniami na forum.