Actisoftin

Actisoftin to krem przeznaczony do pielęgnacji skóry w przypadku pękniętych kącików ust. Dzięki zawartości wyciągu z Onopordum acanthium stymuluje rekonstrukcję skóry w kącikach ust, wykazując działanie naprawcze i intensywnie regenerujące. Produkt regeneruje pęknięte kąciki ust, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz nawilża skórę. Jest dostępny bez recepty. Na tej stronie sprawdzisz podstawowe informacje i opinie pacjentów o leku Actisoftin. Dowiesz się jak działa i jak prawidłowo stosować ten lek: m.in. wskazania, dawkowanie, czy skład leku. Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania oraz informacje o zamiennikach. Jeżeli inni użytkownicy podzielili się własnymi opiniami na temat stosowania tego leku, znajdziesz je na forum w dolnej części tej strony.

Działanie i wskazania - informacje z ulotki leku

Actisoftin to starannie dobrana kompozycja składników dla osób mających problem z zajadami. Zajady na ustach to nie tylko uczucie dyskomfortu, ale również ważny problem natury estetycznej. Istnieje wiele przyczyn występowania zajadów. Skutecznym sposobem na zajady jest Actisoftin, który łagodzi podrażnienie skóry, intensywnie regeneruje pęknięte kąciki ust, tworzy barierę ochronną oraz działa nawilżająco i odżywczo.

Actisoftin krem na zajady, nie pozostawia śladów na skórze. Regeneruje pęknięte kąciki ust, łagodzi podrażnienie skóry, tworzy barierę ochronną, działa nawilżająco i odżywczo.

Jaki jest skład Actisoftin, jakie substancje zawiera?

Onopordum acanthium – stymuluje rekonstrukcję skóry w kącikach ust, wykazując działanie naprawcze i intensywnie regenerujące

Wyciąg z wąkrotki azjatyckiej – odżywia i wygładza skórę

Wyciąg z kasztanowca – wpływa korzystnie na szczelność naczynek, redukuje zaczerwienienie i łagodzi podrażnienie

Pantenol – działa kojąco, nadaje skórze elastyczność i miękkość

Complex 2 – Moisturizing oparty na ekstraktach z nagietka, aloesu, opuncji, miodu, gruszki i marakui zapewnia prawidłowe nawilżenie, natłuszczenie oraz tworzy barierę ochronną w kącikach ust

Zobacz opis substancji czynnnej oraz listę produktów zawierających:
, ,

Dawkowanie preparatu Actisoftin – jak stosować?

Sposób użycia:
Produkt przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Stosować punktowo w kącikach ust.

Sprawdź cenę i dostępność Actisoftin w najbliższej aptece

Cena i dostępność i w aptece w Twojej okolicy. Dzięki funkcjonalności portalu KtoMaLek.pl możesz dowiedzieć się ile kosztuje dany preparat, czy jest refundowany. Następnie możesz zarezerwować leki i odebrać w najbliższej aptece - sprawdź cenę Actisoftin

Opinie, forum, oceny pacjentów - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Actisoftin? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków i aptek. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź najnowsze opinie pacjentów.

1 komentarz do “Actisoftin”

  1. Z braku innych metod, prób zahamowania opryszczki, która wyskoczyła w nosie późnym wieczorem, zastosowałam Actisoftin na zajady, użyłam na śluzówkę wewnątrz nosa. Opryszczka cofnęła się po dwóch dniach do zera. Nigdy tak nie było, po dwóch dniach, zawsze miałam rozlaną opryszczkę na nosie aż po czubek i pod nosem w kierunku ust. Przypadek? nie sądzę

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ważne! Przeczytaj przed opublikowaniem opinii na forum. Oferty sprzedaży/kupna/odstąpienia leków są sukcesywnie usuwane, zgodnie z regulaminem portalu. Zażycie produktu leczniczego pozyskanego poza oficjalnym obrotem (z tzw. "drugiej ręki") może być niebezpieczne dla zdrowia.

Napisz opinię o Actisoftin. Podziel się doświadczeniami na forum.