Sanguinaria canadensis

Sanguinaria canadensis to lek homeopatyczny, który jest szczególnie polecany dla kobiet w okresie okołomonopauzalnym. Jego działanie lecznicze obejmuje układ krążenia, układ oddechowy oraz przewód pokarmowy. Lek ten można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie. Nie jest wymagana recepta do zakupu tego leku.

Preparat zawiera substancję: , ,

Wskazania / działanie

Wskazania:
Homeopat polecany jest przede wszystkim u kobiet w okresie okołomonopauzalnym. Jego działanie lecznicze dotyczy układu krążenia, układu oddechowego oraz przewodu pokarmowego. Zaznaczamy że ten sam lek można stosować w leczeniu różnych chorób, a jego wskazania terapeutyczne są bardzo szerokie, dlatego też do leku nie dołącza się ulotki informacyjnej i nie umieszcza się na opakowaniu informacji dotyczących sposobu dawkowania.

Skład

Sanguinaria canadensi, sacharoza, laktoza jednowodna.
Granulki, 4 g (ok. 80 granulek).

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej stosować 3 x 5 granulek pod język, trzymając w jamie ustnej do rozpuszczenia (ok. 2-3 minuty). W przypadku małych dzieci lek rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podać dziecku. Lek przyjmować najpóźniej 15 minut przed lub nie wcześniej niż 0,5h po posiłku.

Przedawkowanie

Brak danych.

Jedzenie i picie (alkohol)

Brak danych.

Ciąża i karmienie piersią

Brak danych.

Ulotka Sanguinaria canadensis

Brak ulotki w bazie leków.

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL)

Brak charakterystyki w bazie leków.

Opinie o Sanguinaria canadensis (forum)

Stosujesz Sanguinaria canadensis? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na naszym forum.

Dodaj komentarz

Napisz opinię o Sanguinaria canadensis. Podziel się doświadczeniami na forum.