Konsultacja merytoryczna:

KRWAWNIK FIX

KRWAWNIK FIX - ulotka, opinie, cena, dawkowanie, zamienniki

KRWAWNIK FIX to tTradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany:
Doustnie:
– w przejściowym braku apetytu;
– w leczeniu objawowym łagodnych kurczowych dolegliwości układu pokarmowego, w tym wzdęć i oddawania wiatrów;
– w leczeniu objawowym łagodnych kurczowych dolegliwości związanych z okresem menstruacji.

Na skórę:
– w leczeniu niewielkich powierzchniowych zranień skóry.

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Serdecznie zachęcamy do zakupów za pośrednictwem naszego sklepu - przejdź do BL Market.

Więcej informacji na temat leku KRWAWNIK FIX:

Skład

1 saszetka zawiera 1,8 g Achillea millefolium L., herba (ziele krwawnika).

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie / stosowanie

Osoby starsze, dorośli i młodzież w wieku od 12 lat:
Doustnie:
– Przejściowy brak apetytu i leczenie objawowe łagodnych kurczowych dolegliwości układu pokarmowego, w tym wzdęć i oddawania wiatrów:
2 saszetki zalać 250 ml (szklanka) wrzącej wody i pozostawić na 30 minut. Pić 3-4 razy dziennie pomiędzy posiłkami świeżo przygotowany napar.
– Leczenie objawowe łagodnych kurczowych dolegliwości związanych z okresem menstruacji:
1 saszetkę zalać 250 ml (szklanka) wrzącej wody i pozostawić na 30 minut pod przykryciem. Pić 2-3 razy dziennie świeżo przygotowany napar.

Miejscowo:
– Leczenie niewielkich powierzchniowych zranień skóry:
2 saszetki zalać 250 ml (szklanka) wrzącej wody i pozostawić na 30 minut pod przykryciem. Stosować na skórę świeżo przygotowany napar do okładów 2-3 razy dziennie.

Dzieci poniżej 12 lat
Stosowanie u dzieci w wieku poniżej 12 lat nie jest zalecane.

Czas stosowania
Stosowanie przy przejściowym braku apetytu i w leczeniu objawowym łagodnych kurczowych dolegliwości układu pokarmowego, w tym wzdęć i oddawania wiatrów
Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 2 tygodnie podczas stosowania produktu leczniczego, należy skonsultować się z lekarzem lub innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

Stosowanie w leczeniu niewielkich powierzchniowych zranień skóry i w leczeniu objawowym łagodnych kurczowych dolegliwości związanych z okresem menstruacji
Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 1 tydzień podczas stosowania produktu leczniczego, należy skonsultować się z lekarzem lub innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

Przedawkowanie

Nie zgłoszono żadnego przypadku przedawkowania.

Pokarm, napoje (alkohol)

KRWAWNIK FIX należy pić 3-4 razy dziennie pomiędzy posiłkami.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Ciąża i karmienie piersią

Bezpieczeństwo stosowania w czasie ciąży i karmienia piersią nie zostało ustalone. Ze względu na brak wystarczających danych dotyczących stosowania w okresie ciąży lub karmienia piersią nie zaleca się przyjmowania produktu leczniczego.
Brak danych dotyczących wpływu na płodność.

KRWAWNIK FIX ulotka

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Brak ulotki w bazie leków.

ChPL

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat KRWAWNIK FIX m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

KRWAWNIK FIX, 1,8 g/saszetkę, zioła do zaparzania w saszetkach (Millefolii herba)

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 0 razy

Rozmiar plku 138.62 KB

KRWAWNIK FIX cena

Cena KRWAWNIK FIX i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę KRWAWNIK FIX.

KRWAWNIK FIX opinie - forum pacjentów

Stosujesz KRWAWNIK FIX? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz