Limfodrenaż-Pascoe Sensitiv

Limfodrenaż-Pascoe Sensitiv to lek homeopatyczny stosowany zewnętrznie. Jego głównym celem jest wspomaganie układu limfatycznego w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych, takich jak nos, gardło i uszy. Wskazania do stosowania obejmują terapię wspomagającą układ limfatyczny przy infekcjach górnych dróg oddechowych oraz uszu.

Preparat zawiera substancję: , , ,

Wskazania / działanie

Limfodrenaż-Pascoe Sensitiv jest lekiem homeopatycznym do użytku zewnętrznego, stosowanym w terapii wspomagającej lokalny system limfatyczny przy infekcjach górnych dróg oddechowych (nosa i gardła) oraz uszu.

Skład

100 g kremu zawiera:
Conium D2 4,0 g
Calendula TM 2,0 g
Hydrargyrum biiodatum D5 0,1 g
Stibium sulfuratum nigrum D2 0,1 g

Substancje pomocnicze: woda oczyszczona, emulgujący alkohol cetylowo-stearylowy (typ A), etanol 86% (m/m), oleinian oleinowy, sorbitol ciekły, niekrystalizujący.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia:
Jeśli nie zalecono inaczej: należy wycisnąć z tuby 2-3 cm kremu i wmasować 1 do 3 razy na dobę w obszarze powiększonych i bolesnych węzłów chłonnych.

Produkt leczniczy Lymphdiaral sensitiv nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 12 roku życia.

Przedawkowanie

W bardzo rzadkich przypadkach może wystąpić swędząca wysypka skórna, która znika po zaprzestaniu stosowania kremu. W takich przypadkach należy odstawić lek i skonsultować się z lekarzem.
Jeśli wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane, w tym wszelkie możliwe objawy niepożądane niewymienione w ulotce, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Jedzenie i picie (alkohol)

Na działanie leków homeopatycznych mogą wpływać negatywnie używki takie jak: alkohol, tytoń i kawa.

Ciąża i karmienie piersią

Brak danych klinicznych dotyczących bezpieczeństwa stosowania produktu leczniczego Limfodrenaż Pascoe Sensitiv podczas ciąży i w okresie karmienia piersią, dlatego nie zaleca się stosowania leku w tym okresie.

Ulotka Limfodrenaż-Pascoe Sensitiv

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL)

Opinie o Limfodrenaż-Pascoe Sensitiv (forum)

Stosujesz Limfodrenaż-Pascoe Sensitiv? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na naszym forum.

Dodaj komentarz

Napisz opinię o Limfodrenaż-Pascoe Sensitiv. Podziel się doświadczeniami na forum.