Dr Reckeweg R25

Dr Reckeweg R25 to lek homeopatyczny, który jest stosowany do łagodzenia trudności w oddawaniu moczu, na przykład towarzyszących łagodnemu przerostowi prostaty. Dawkowanie to 3 razy dziennie, 30 minut przed posiłkiem, po 5-10 kropli z małą ilością wody, chyba że lekarz zaleci inaczej. Lek jest dostępny na receptę. Na tej stronie sprawdzisz podstawowe informacje i opinie pacjentów o leku Dr Reckeweg R25. Dowiesz się jak działa i jak prawidłowo stosować ten lek: m.in. wskazania, dawkowanie, czy skład leku. Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania oraz informacje o zamiennikach. Jeżeli inni użytkownicy podzielili się własnymi opiniami na temat stosowania tego leku, znajdziesz je na forum w dolnej części tej strony.

Działanie i wskazania - informacje z ulotki leku

Dr. Reckeweg® R25 jest lekiem homeopatycznym stosowanym do łagodzenia trudności w oddawaniu moczu, np. towarzyszących łagodnemu przerostowi prostaty.

Jaki jest skład Dr Reckeweg R25, jakie substancje zawiera?

Substancjami czynnymi leku są: Chimaphila umbellata D3, Conium maculatum D5, Ferrum picrinicum D4, Pareira brava D2, Populus tremuloides D3, Pulsatilla pratensis D3, Serenoa repens D2.

Pozostałe składniki pomocnicze to: woda oczyszczona, etanol.

Lek zawiera 56 % (v/v) etanolu.

Zobacz opis substancji czynnnej oraz listę produktów zawierających:

Dawkowanie preparatu Dr Reckeweg R25 – jak stosować?

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, należy stosować następujący schemat dawkowania: Dorośli mężczyżni:
Zażywać doustnie 3 razy dziennie po 5 kropli, w razie potrzeby z małą ilością wody. Po zauważeniu poprawy zażywać rzadziej.

Reklama

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Objawy przedawkowania nie są znane.
Ze względu na zawartość alkoholu etylowego po przedawkowaniu możliwe jest wystąpienie objawów
charakterystycznych dla spożycia tego alkoholu.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Dr Reckeweg R25 – czy mogę spożywać alkohol?

Brak informacji na temat składania leku Dr. Reckeweg® R25 z jedzeniem i piciem.

Uwaga! Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia.

Czy można stosować Dr Reckeweg R25 w okresie ciąży i karmienia piersią?

Lek Dr. Reckeweg® R25 nie jest przeznaczony do stosowania u kobiet.

Żródła / Bibliografia:


Ulotka informacyjna dla pacjenta oraz charakterystyka produktu leczniczego Dr Reckeweg R25

Ulotka Dr Reckeweg R25 – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta (m.in. skutki uboczne, interakcje)

Do pobrania pełna ulotka Dr Reckeweg R25 przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne (działania niepożądane), przeciwwskazania, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjentów w formacie pdf:

Brak ulotki w bazie.

Reklama

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Dr Reckeweg R25 m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Brak charakterystyka w bazie.

Sprawdź cenę i dostępność Dr Reckeweg R25 w najbliższej aptece

Cena i dostępność i w aptece w Twojej okolicy. Dzięki funkcjonalności portalu KtoMaLek.pl możesz dowiedzieć się ile kosztuje dany preparat, czy jest refundowany. Następnie możesz zarezerwować leki i odebrać w najbliższej aptece - sprawdź cenę Dr Reckeweg R25

Opinie, forum, oceny pacjentów - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Dr Reckeweg R25? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków i aptek. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź najnowsze opinie pacjentów.

Dodaj komentarz

Ważne! Przeczytaj przed opublikowaniem opinii na forum. Oferty sprzedaży/kupna/odstąpienia leków są sukcesywnie usuwane, zgodnie z regulaminem portalu. Zażycie produktu leczniczego pozyskanego poza oficjalnym obrotem (z tzw. "drugiej ręki") może być niebezpieczne dla zdrowia.

Napisz opinię o Dr Reckeweg R25. Podziel się doświadczeniami na forum.