Spis leków zawierających substancję: Magnez

Elevit Pronatal

Elevit Pronatal

Elevit Pronatal to lek dostępny bez recepty, który zawiera witaminy i składniki mineralne niezbędne dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Jest również zalecany dla kobiet planujących zajść w ciążę. Lek ten chroni przed zaburzeniami wywołanymi przez niedobór witamin i substancji mineralnych. Wskazany jest do profilaktyki i leczenia zaburzeń witaminowo-mineralnych, zapobiegania niedokrwistości z niedoboru żelaza i kwasu foliowego oraz zapobiegania wadom wrodzonym cewy nerwowej i innym wrodzonym wadom rozwojowym płodu.

Ginkomag Plus

Ginkomag Plus to suplement diety, który zawiera standaryzowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego, lecytynę sojową, magnez oraz witaminy z grupy B. Zastosowanie Ginkomag Plus przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu, wspiera równowagę psychiczną i dobre samopoczucie. Jest przeznaczony dla osób dorosłych obciążonych wysiłkiem intelektualnym oraz osób starszych. Produkt dostępny jest bez recepty.

Magsolvit B6

Magsolvit B6 to suplement diety w formie syropu o smaku truskawkowym, przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 4. roku życia. Preparat uzupełnia codzienną dietę w magnez oraz witaminę B6. Magnez wspiera utrzymanie równowagi elektrolitowej oraz utrzymanie właściwego metabolizmu energetycznego i prawidłowych funkcji psychologicznych. Magsolvit B6 jest zalecany w zapobieganiu i uzupełnieniu niedoborów magnezu i witaminy B6, zwłaszcza u dzieci w wieku powyżej 4 lat. Jest dostępny bez recepty.

Witagin

Witagin to tradycyjny produkt leczniczy roślinny stosowany jako środek wspomagający w stanach zmęczenia i wyczerpania fizycznego oraz w okresie rekonwalescencji. Zawiera zestaw witamin i minerałów, które uzupełniają niedobory tych związków powstałe z różnych przyczyn, takich jak niedożywienie, niewłaściwa dieta, zaburzenia wchłaniania czy zwiększone zapotrzebowanie. Lek jest dostępny bez recepty.