Insulan

Insulan to suplement diety dla osób dbających o prawidłowy poziom cukru i pragnących utrzymać prawidłową gospodarkę węglowodanową. Dzięki zawartości ekstraktu z liści gurmaru utrzymuje prawidłowy poziom glukozy. Skład suplementu opiera się na naturalnych składnikach. Z poniższego opisu dowiesz się m.in. jak działa suplement diety Insulan, poznasz pełny skład, jakie są wskazania do stosowania oraz jak prawidłowo dawkować Insulan. Jeżeli inni użytkownicy podzielili się własnymi opiniami na temat stosowania tego suplementu diety, znajdziesz je na forum, na dole tej strony.

Konsultacja merytoryczna:
Reklama

Ostrzeżenie dotyczące opinii pacjentów: Opinie o suplementach diety, które można znaleźć online, są zawsze subiektywne i mogą się różnić w zależności od doświadczeń i reakcji organizmu każdej osoby. Nie należy polegać wyłącznie na tych opiniach przy podejmowaniu decyzji dotyczących swojego zdrowia.

Jak działa suplement diety Insulan i jakie są wskazania do stosowania?

Insulan to suplement diety dla osób dbających o prawidłowy poziom cukru. Dzięki zawartości ekstraktu z liści gurmaru utrzymuje prawidłowy poziom glukozy.

Składniki Insulanu wspomagają prawidłowy metabolizm węglowodanów (ekstrakt z liści morwy białej). Witaminy B6, B12 i kwas foliowy zawarte w Insulanie, pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny, przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia oraz pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Kategorie powiązane:
Leki na cukrzycę, Suplementy diety,

Reklama

Jaki jest skład Insulan, jakie substancje zawiera?

chrom
ekstrakt z liści morwy białej
witamina E (tokoferol)
witamina B6 (pirydoksyna)
ekstrakt z liści gurmaru

Zobacz listę produktów zawierających substancje:

Dawkowanie preparatu Insulan – jak stosować?

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu:
1 tabletka powlekana dwa razy dziennie.

Sposób użycia:
Preparat należy przyjmować przed posiłkiem, po jednej tabletce przed śniadaniem i przed obiadem. Popić wodą.

Nie zawsze leki o identycznej nazwie międzynarodowej i formie mogą być stosowane zamiennie. Decydującym czynnikiem jest zawartość składnika aktywnego, czyli dawka leku. Warto podkreślić, że nawet jeśli nazwa międzynarodowa, forma leku i dawka składnika aktywnego są takie same, pacjent nie zawsze ma możliwość skorzystania z zamiennika. Przykładowo, niektórzy pacjenci mogą być uczuleni na jedną z substancji pomocniczych zawartych w leku.

Sprawdź cenę i dostępność Insulan w najbliższej aptece

Cena i dostępność i w aptece w Twojej okolicy. Dzięki funkcjonalności portalu KtoMaLek.pl możesz dowiedzieć się ile kosztuje dany preparat, czy jest refundowany. Następnie możesz zarezerwować leki i odebrać w najbliższej aptece - sprawdź cenę Insulan

Opinie, forum, oceny pacjentów - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Insulan? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków i aptek. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź najnowsze opinie pacjentów.

4 komentarze do “Insulan”

  1. Przyjmuje insulan od 14 dni dwa razy dziennie przed posiłkam.
    Przed rozpoczęciem brania leków dwa dni rano mierzyłem poziom cukru , 116 i 110 wyniki
    Przedwcześnie na wnioski na pewno,ale jednak po 10 dniach cukier w tych samych warunkach 96 i 89.
    Na minus, nie wiem czy ma zwiazek, troszkę częstsze i luźniejsze stolce, uczucie dyskomfortu w okolicach jelit

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Ważne! Przeczytaj przed opublikowaniem opinii na forum. Oferty sprzedaży/kupna/odstąpienia leków są sukcesywnie usuwane, zgodnie z regulaminem portalu. Zażycie produktu leczniczego pozyskanego poza oficjalnym obrotem (z tzw. "drugiej ręki") może być niebezpieczne dla zdrowia.

Napisz opinię o Insulan. Podziel się doświadczeniami na forum.