HORMEEL SNT

KATEGORIA:
LEKI DLA KOBIET
LEKI HOMEOPATYCZNE

SUBSTANCJA CZYNNA:

HORMEEL SNT - INFORMACJE I OPINIE O LEKU

Na tej stronie znajdują się informacje, dzięki którym dowiecie się Państwo, jakie są zalecenia do stosowania leku HORMEEL SNT, jak wygląda jego dawkowanie, a także jakie są bezwzględne przeciwwskazania do jego przyjmowania. Ponadto można tu znaleźć takie dane, jak:

  • zastosowanie,
  • skład leku (substancje czynne i pomocnicze),
  • informacje na temat interakcji z innymi produktami leczniczymi,
  • wskazówki dla kobiet w ciąży i karmiących piersią,
  • opinie pacjentów.

Z myślą o osobach, które chcą więcej dowiedzieć się na temat stosowania leku HORMEEL SNT została przygotowana ulotka w formacie PDF, która zawiera dodatkowe informacje, których nie zamieściliśmy w serwisie (w tym między innymi zawartość opakowania, sposób przechowywania produktu, wskazówki o możliwości prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn). Poza ulotką dla pacjentów w naszej bazie znajduje się dokładna charakterystyka produktu leczniczego (CHPL), stanowiąca dokument przeznaczony wyłącznie dla personelu medycznego oraz pracowników aptek (lekarze, pielęgniarki, farmaceuci).

Na końcu zamieściliśmy listę z zamiennikami, czyli preparatami powiązanymi według substancji czynnej oraz możliwość sprawdzenia, jaka jest cena leku, jak wygląda jego refundacja, a także zweryfikowania, która apteka posiada go w swoim asortymencie.

CO TO JEST I JAK DZIAŁA HORMEEL SNT? – OPIS I WSKAZANIA

Hormeel SNT, krople doustne, jest lekiem homeopatycznym, stosowanym wspomagająco w leczeniu zaburzeń cyklu miesiączkowego.

SKŁAD HORMEEL SNT, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

100 g kropli zawiera:
Substancje czynne: Conyza canadensis D3, Viburnum opulus D3, Sepia officinalis D6, Cyclamen purpurascens D4, Strychnos ignatii D6 aa 5 g, Calcium carbonicum Hahnemanni D8, Myristica fragrans D6 aa 10 g.

Susbtancje pomocnicze: woda oczyszczona, etanol, Zawiera 35% (v/v) etanolu.

JAKIE JEST DAWKOWANIE HORMEEL SNT? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Dorosłe kobiety powyżej 18 roku życia: zwykle po 10 kropli 3 razy dziennie. Krople można zmieszać z niewielką ilością wody.

STOSOWANIE PREPARATU Z JEDZENIEM I PICIEM – W TYM Z ALKOHOLEM

Tak jak wszystkie homeopatyczne produkty lecznicze, lek Hormeel SNT powinien by stosowany pomiędzy posiłkami.

CZY MOŻNA STOSOWAĆ HORMEEL SNT W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ?

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane - dowiedz się więcej.

ULOTKA LEKU HORMEEL SNT – SKUTKI UBOCZNE, INTERAKCJE, PRZECIWWSKAZANIA, DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO – HORMEEL SNT CHPL – WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE, DANE KLINICZNE I FARMACEUTYCZNE

REZERWACJA LEKU W APTECE - HORMEEL SNT CENA, REFUNDACJA

HORMEEL SNT OPINIE PACJENTÓW O LEKU - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O LEKU:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here