Hormeel SNT

Hormeel SNT to homeopatyczny produkt leczniczy w postaci kropli doustnych1. Jest stosowany wspomagająco w leczeniu zaburzeń cyklu miesiączkowego. Preparat jest przeznaczony dla dorosłych kobiet powyżej 18. roku życia. Hormeel SNT jest dostępny bez recepty. Na tej stronie sprawdzisz podstawowe informacje i opinie pacjentów o leku Hormeel SNT m.in. wskazania, dawkowanie i skład leku. Poniżej znajdują się dokumenty do pobrania oraz informacje o zamiennikach. Jeżeli inni użytkownicy podzielili się własnymi opiniami na temat stosowania tego leku, znajdziesz je na forum w dolnej części tej strony.

Konsultacja merytoryczna:
Reklama

Ostrzeżenie dotyczące zażywania leków: To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Nie przekraczaj maksymalnej dawki leku. Lek stosuj tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Ostrzeżenie dotyczące opinii pacjentów: Opinie o lekach, które można znaleźć online, są zawsze subiektywne i mogą się różnić w zależności od doświadczeń i reakcji organizmu każdej osoby. Nie należy polegać wyłącznie na tych opiniach przy podejmowaniu decyzji dotyczących swojego zdrowia. Zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą przed rozpoczęciem, zmianą lub zakończeniem jakiejkolwiek terapii medycznej. Pamiętaj, że informacje zawarte w ulotce dołączonej do opakowania leku są wynikiem długotrwałych badań i obserwacji.

Jak działa lek Hormeel SNT i jakie są wskazania do stosowania?

Homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi.

Hormeel SNT jest lekiem homeopatycznym, stosowanym wspomagająco w leczeniu zaburzeń cyklu miesiączkowego.

Kategorie powiązane:
Leki dla kobiet, Leki homeopatyczne,

Reklama

Jaki jest skład Hormeel SNT, jakie substancje zawiera?

Substancjami czynnymi w 100g roztworu Hormeel SNT są:
5g Conyza canadensis D3
5g Viburnum opulus D3
5g Sepia officinalis D6
5g Cyclamen purpurascens D4
5g Strychnos ignatii D6
10g Calcium carbonicum Hahnemanni D8
10g Myristica fragrans D6.

Pozostałe składniki: etanol, woda oczyszczona.
Lek zawiera 35% (v/v) etanolu.

Zobacz listę produktów zawierających substancje:

Dawkowanie preparatu Hormeel SNT – jak stosować?

Ten lek należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Zalecana dawka
Dorosłe kobiety powyżej 18 roku życia: zwykle po10 kropli 3 razy dziennie.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Hormeel SNT – czy mogę spożywać alkohol?

Tak jak wszystkie homeopatyczne produkty lecznicze, lek Hormeel SNT powinien być przyjmowany pomiędzy posiłkami.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Hormeel SNT w okresie ciąży i karmienia piersią?

Nie stosować w okresie ciąży i/lub karmienia piersią. Jeśli pacjentka planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.

Żródła / Bibliografia:


Ulotka informacyjna dla pacjenta oraz charakterystyka produktu leczniczego Hormeel SNT

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.

Ulotka Hormeel SNT – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta (m.in. skutki uboczne, interakcje)

Reklama

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Nie zawsze leki o identycznej nazwie międzynarodowej i formie mogą być stosowane zamiennie. Decydującym czynnikiem jest zawartość składnika aktywnego, czyli dawka leku. Warto podkreślić, że nawet jeśli nazwa międzynarodowa, forma leku i dawka składnika aktywnego są takie same, pacjent nie zawsze ma możliwość skorzystania z zamiennika. Przykładowo, niektórzy pacjenci mogą być uczuleni na jedną z substancji pomocniczych zawartych w leku.

Sprawdź cenę i dostępność Hormeel SNT w najbliższej aptece

Cena i dostępność i w aptece w Twojej okolicy. Dzięki funkcjonalności portalu KtoMaLek.pl możesz dowiedzieć się ile kosztuje dany preparat, czy jest refundowany. Następnie możesz zarezerwować leki i odebrać w najbliższej aptece - sprawdź cenę Hormeel SNT

Opinie, forum, oceny pacjentów - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Hormeel SNT? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź najnowsze opinie pacjentów.

Dodaj komentarz

Ważne! Przeczytaj przed opublikowaniem opinii na forum. Oferty sprzedaży/kupna/odstąpienia leków są sukcesywnie usuwane, zgodnie z regulaminem portalu. Zażycie produktu leczniczego pozyskanego poza oficjalnym obrotem (z tzw. "drugiej ręki") może być niebezpieczne dla zdrowia.

Napisz opinię o Hormeel SNT. Podziel się doświadczeniami na forum.