Konsultacja merytoryczna:

Colocynthis-Homaccord

Homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi Colocynthis-Homaccord jest lekiem homeopatycznym stosowanym wspomagająco w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa.

Jaki jest skład Colocynthis-Homaccord, jakie substancje zawiera?

Substancjami czynnymi w 100g roztworu Colocynthis-Homaccord są:
0,8 g Citrullus colocynthis D4
0,8 g Citrullus colocynthis D10
0,8 g Citrullus colocynthis D30
0,8 g Citrullus colocynthis D200
0,2 g Gnaphalium polycephalum D4
0,2 g Gnaphalium polycephalum D10
0,2 g Gnaphalium polycephalum D30
0,2 g Gnaphalium polycephalum D200

Pozostałe składniki : etanol, woda oczyszczona.
Lek zawiera 35% (v/v) etanolu.

Zobacz listę produktów zawierających substancje:

Dawkowanie preparatu Colocynthis-Homaccord – jak stosować ten lek?

Zalecana dawka
Dorośli i młodzież od 12 lat
Zwykle po 10 kropli 3 razy dziennie.

Sposób stosowania
Doustnie.

Krople można zmieszać z niewielką ilością wody.
Lek należy przyjmować pomiędzy posiłkami.
Nie przekraczać zaleconej dawki.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

W razie przyjęcia większej niż zalecana dawki leku, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Colocynthis-Homaccord – czy mogę spożywać alkohol?

Tak jak wszystkie homeopatyczne produkty lecznicze, lek Colocynthis-Homaccord powinien być przyjmowany pomiędzy posiłkami.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Colocynthis-Homaccord w okresie ciąży i karmienia piersią?

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza, że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.

Ze względu na brak danych dotyczących bezpieczeństwa nie zaleca się stosowania w czasie ciąży i karmienia piersią. Brak danych dotyczących wpływu leku na płodność.

Ulotka Colocynthis-Homaccord – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Colocynthis-Homaccord, krople doustne, rotwór

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 17 razy

Rozmiar plku 112.00 KB

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Colocynthis-Homaccord m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Colocynthis-Homaccord, krople doustne, rotwór

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 7 razy

Rozmiar plku 95.09 KB

Cena - ile kosztuje Colocynthis-Homaccord?

Cena Colocynthis-Homaccord i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Colocynthis-Homaccord.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Colocynthis-Homaccord? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Rivanolum 0,1% płyn (Opakowanie: 100 ml)Rivanolum 0,1% płyn (Opakowanie: 100 ml) to lek odkażający i antyseptyczny stosowany przeciwko bakteriom Gram dodatnich oraz Gram ujemnych. Polecany do oczyszczania i dezynfekowania uszkodzeń skóry, w tym do ran trudno gojących się.
Efekt działania Rivanolum 0,1% płyn (Opakowanie: 100 ml)
Skład1 g płynu (roztworu) zawiera 1 mg mleczanu etakrydyny.
Substancje pomocnicze: woda oczyszczona.

Środki ostrożnościWyłącznie do…

4.44 

Zastosowanie Apap Noc 50 tabletek (Opakowanie: 50 )Apap Noc 50 tabletek (Opakowanie: 50 ) jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym o dodatkowym działaniu lekko uspokajającym i nasennym. Stosowany jest na noc przez osoby chore na przeziębienie i grypę, a także ból, w celu zażycia spokojnego snu bez wybudzania się spowodowanego dolegliwościami.
Efekt działania Apap Noc 50 tabletek (Opakowanie: 50 )Produkt zawiera paracetamol w dawce, która łagodzi sł…

33.93 

Phytodetox Shampoo (Opakowanie: 125 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

38.89 

Zastosowanie Maxiluten tabletki (Opakowanie: 30 )Maxiluten tabletki (Opakowanie: 30 ) to suplement diety z wysoką dawką luteiny i innych składników odpowiadających za zdrowie narządu wzroku.

Tabletki z luteiną przeznaczone są dla osób dorosłych, w szczególności po 40. roku życia, zagrożonych możliwością degeneracji siatkówki.
Efekt działania Maxiluten tabletki (Opakowanie: 30 )Maxiluten tabletki (Opakowanie: 30 ) zawiera luteinę i zeaksantynę, które należą do karotenoidów…

22.98 

Zastosowanie Orthomol Vital F 30 granulat/kapsułki (Opakowanie: 1 szt.)Orthomol Vital F 30 granulat/kapsułki (Opakowanie: 1 szt.) to suplement diety, który stosuje się u kobiet w przypadku chronicznego zmęczenia, wmożonego stresu, a także w okresie stosowania niezrównoważonej, ubogiej w składniki odżywcze diety.

Dostarcza niezbędnych witamin, minerałów, kwasów Omega-3 oraz pierwiastków śladowych. Łagodzi objawy stanu wyczerpania.

Efekt działania…

220.77 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief