BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO

KATEGORIA:
LEKI DERMATOLOGICZNE

SUBSTANCJA CZYNNA:

BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO - INFORMACJE I OPINIE O LEKU

Na tej stronie znajdują się informacje, dzięki którym dowiecie się Państwo, jakie są zalecenia do stosowania leku BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO, jak wygląda jego dawkowanie, a także jakie są bezwzględne przeciwwskazania do jego przyjmowania. Ponadto można tu znaleźć takie dane, jak:

  • zastosowanie,
  • skład leku (substancje czynne i pomocnicze),
  • informacje na temat interakcji z innymi produktami leczniczymi,
  • wskazówki dla kobiet w ciąży i karmiących piersią,
  • opinie pacjentów.

Z myślą o osobach, które chcą więcej dowiedzieć się na temat stosowania leku BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO została przygotowana ulotka w formacie PDF, która zawiera dodatkowe informacje, których nie zamieściliśmy w serwisie (w tym między innymi zawartość opakowania, sposób przechowywania produktu, wskazówki o możliwości prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn). Poza ulotką dla pacjentów w naszej bazie znajduje się dokładna charakterystyka produktu leczniczego (CHPL), stanowiąca dokument przeznaczony wyłącznie dla personelu medycznego oraz pracowników aptek (lekarze, pielęgniarki, farmaceuci).

Na końcu zamieściliśmy listę z zamiennikami, czyli preparatami powiązanymi według substancji czynnej oraz możliwość sprawdzenia, jaka jest cena leku, jak wygląda jego refundacja, a także zweryfikowania, która apteka posiada go w swoim asortymencie.

CO TO JEST I JAK DZIAŁA BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO? – OPIS I WSKAZANIA

Wskazania do stosowania
Jako środek ściągający, hamujący drobne krwawienia, odkażający w stanach zapalnych skóry, sączących ranach i owrzodzeniach.

SKŁAD BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

Bizmutu galusan zasadowy

JAKIE JEST DAWKOWANIE BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Sposób i droga podania

Podanie na skórę.

Do przysypywania ran, owrzodzeń, otarć naskórka.

PRZYJĘCIE WIĘKSZEJ DAWKI BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO, NIŻ ZALECANA – PRZEDAWKOWANIE

Ze względu na bardzo słabe przenikanie przez skórę bizmutu galusanu zasadowego przedawkowanie leku jest mało prawdopodobne. Mogą jedynie wystąpić kontaktowe reakcje uczuleniowe.

STOSOWANIE PREPARATU Z JEDZENIEM I PICIEM – W TYM Z ALKOHOLEM

Nie dotyczy.

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane - dowiedz się więcej.

CZY MOŻNA STOSOWAĆ BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ?

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.

Lek nie powinien być stosowany w okresie ciąży lub karmienia piersią.

ULOTKA LEKU BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO – SKUTKI UBOCZNE, INTERAKCJE, PRZECIWWSKAZANIA, DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO – BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO CHPL – WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE, DANE KLINICZNE I FARMACEUTYCZNE

REZERWACJA LEKU W APTECE - BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO CENA, REFUNDACJA

BIZMUTU GALUSAN ZASADOWY HASCO OPINIE PACJENTÓW O LEKU - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O LEKU:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here