Opis substancji opracowany przez:

Spis leków zawierających substancję: Witamina D

Pregna Plus

Pregna Plus to suplement diety przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zawiera składniki takie jak kwas foliowy, żelazo, jod, witaminę D oraz DHA, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka, szczególnie układu nerwowego. Produkt jest dostępny bez recepty. Wskazane jest przyjmowanie jednej kapsułki dziennie.

Revalid

Revalid to suplement diety w postaci kapsułek, który zawiera aminokwasy, witaminy i mikroelementy. Substancje czynne w Revalid korzystnie wpływają na tworzenie keratyny, podstawowego składnika włosów i paznokci. Lek jest stosowany jako środek pomocniczy w leczeniu niedoborów aminokwasów siarkowych i witamin oraz związanych z nimi schorzeń włosów i paznokci. Revalid jest dostępny bez recepty.

Tran Hasco

Tran Hasco

Tran Hasco to lek dostępny bez recepty, który zawiera olej wątłuszowy (typ B) jako substancję czynną. Jest stosowany w profilaktyce i wspomagająco w leczeniu niedoborów witamin A i D, zwłaszcza u dzieci. Może być stosowany w przypadku krzywicy, zaburzeń wapnienia tkanki kostnej (kości). Tran Hasco zawiera również kwasy Omega-3, które są korzystne dla zdrowia.

Vitotal dla Kobiet

Vitotal dla Kobiet

Vitotal dla Kobiet to suplement diety specjalnie skomponowany dla kobiet, zawierający zestaw witamin, minerałów oraz substanc

Vitotal dla Mężczyzn

Vitotal dla Mężczyzn

Vitotal dla Mężczyzn to suplement diety przeznaczony dla mężczyzn, zawierający składniki mineralne, witaminy, wyciągi roślinne oraz luteinę, likopen i lecytynę. Preparat zawiera zestaw składników mineralnych i witamin, wyciągi roślinne: z liści mate, z korzenia żeń-szenia i z kłącza imbiru oraz luteinę, likopen i lecytynę sojową. Jest przeznaczony do stosowania w celu wsparcia funkcjonowania organizmu. Vitotal dla Mężczyzn jest dostępny bez recepty.

Zdrovit Skurcz Plus

Zdrovit Skurcz Plus to suplement diety o specjalnie skomponowanym składzie. Zawiera magnez, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi elektrolitowej oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Jest polecany jako uzupełnienie codziennej diety w składniki, które wesprą prawidłową pracę mięśni i prawidłowe krążenie kończyn dolnych. Produkt jest dostępny bez recepty.