Spis leków zawierających substancję: Stearynian magnezu

Gasprid

Gasprid to lek zawierający substancję czynną cisaprid, która stosowana jest w objawowym leczeniu dolegliwości związanych z refluksem żołądkowo-przełykowym. Lek ten pobudza motorykę przewodu pokarmowego, zwiększa napięcie dolnego zwieracza przełyku, hamuje zarzucanie treści żołądkowej do przełyku oraz przyspiesza i ułatwia opróżnianie żołądka i dwunastnicy. Gasprid jest dostępny na receptę.

Neomag cardio

Neomag cardio

Neomag Cardio to suplement diety dla osób dorosłych, który zawiera połączenie magnezu z witaminą B6 i potasem oraz wyciągiem z głogu. Składniki produktu wspomagają prawidłowe krążenie krwi i utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi. Zalecana porcja to 1 tabletkę 2 razy dziennie przyjmować w trakcie posiłku lub po posiłku, popijając wodą. Produkt jest dostępny bez recepty.

Salazopyrin EN

Salazopyrin EN to lek przeciwzapalny dostępny na receptę. Zawiera substancję czynną sulfasalazynę. Stosowany jest w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów oraz chorób zapalnych jelit, takich jak wrzodziejące zapalenie jelita grubego i choroba Crohna. Lek ten jest dostępny w postaci tabletek dojelitowych.

Zenella Med

Zenella Med to wyrób medyczny w postaci tabletek dopochwowych. Jest stosowany przy infekcjach intymnych w celu ograniczenia rozwoju mikroorganizmów chorobotwórczych. Zmniejsza świąd, upławy i nieprzyjemny zapach oraz przywraca i utrzymuje fizjologiczne pH pochwy. Dodatkowo niweluje napięcie i suchość błony śluzowej pochwy. Zenella Med jest dostępny bez recepty.