Konsultacja merytoryczna:

Woda utleniona Gemi

Woda utleniona Gemi

Wskazania
Środek bakteriobójczy do oczyszczania i dezynfekcji ran w postaci 3% roztworu wodnego. W stomatologii w chorobach przyzębia do przepłukiwań kieszonek dziąsłowych w stanach zapalnych w postaci 0,2% roztworu wodnego.

Jaki jest skład Woda utleniona Gemi, jakie substancje zawiera?

100 g roztworu zawiera 10 g wodoru nadtlenku 30%.

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Woda utleniona Gemi – jak stosować ten lek?

Zewnętrznie (na skórę, na błonę śluzową jamy ustnej): do przemywania ran stosować 3% płyn; do płukania jamy ustnej rozcieńczyć 1 łyżkę płynu (15 ml) w szklance wody (200 ml).

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Brak danych.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Woda utleniona Gemi – czy mogę spożywać alkohol?

Brak danych.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Woda utleniona Gemi w okresie ciąży i karmienia piersią?

Lek może być stosowany w ciąży i okresie karmienia piersią.

Ulotka Woda utleniona Gemi – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Brak ulotka w bazie leków.

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Woda utleniona Gemi m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Brak charakterystyki w bazie leków.

Cena - ile kosztuje Woda utleniona Gemi?

Cena Woda utleniona Gemi i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Woda utleniona Gemi.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Woda utleniona Gemi? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Dip Hot Rozgrzewający krem (Opakowanie: 67 g)Dip Hot Rozgrzewający krem (Opakowanie: 67 g) to produkt leczniczy na bóle mięśniowe i stawowe, urazy, rwę kulszową, który stosuje się miejscowo i objawowo. Pomocny także w gośćcu i po treningach u sportowców.
Efekt działania Dip Hot Rozgrzewający krem (Opakowanie: 67 g)Dip Hot Rozgrzewający krem (Opakowanie: 67 g) wykazuje miejscowe działanie znieczulające…

13.49 

Zastosowanie La Roche Hydreane Riche - skóra wrażliwa sucha i bardzo sucha (Opakowanie: 40 ml)Redukuje 5 oznak wrażliwości skóry:
zaczerwienienie
szczypanie
ściągnięcie
swędzenie
pieczenie
Hydreane zawiera hydrolipidy, nośniki wody nowej generacji, które naturalnie wnikaja w głąb naskórka dzięki strukturze zblizonej do błon komórkowych.Po nałożeniu kremu Hydreane, hydrolipidy wnikają w skórę i nasycają…

78.99 

Zastosowanie Bay O Pet Paski dentystyczne dla psów (Opakowanie: 140 g)Bay O Pet Paski dentystyczne dla psów (Opakowanie: 140 g) to specjalny przysmak dentystyczny dla psów przyczyniający się do zniwelowania osadów na zębach.
Produkt mogą spożywać wszystkie psy pomiędzy głównymi posiłkami czy podczas zabawy na wolnym powietrzu.
Przysmak może być podawany psom narażonym na próchnicę czy paradontozę.
Efekt…

35.99 

Zastosowanie Maść bursztynowa (Opakowanie: 20 g)Maść bursztynowa (Opakowanie: 20 g) to produkt przeznaczony do stosowania przy bolących mięśniach, stanach reumatycznych czy napięcia układu ruchu.

Maść bursztynowa posiada właściwości rozluźniające, wspomagające krążenie. Nadaje się do wykonywania masażu terapeutycznego.Efekt działania Maść bursztynowa (Opakowanie: 20 g)Maść z bursztynu zawiera związki terpenów, które pochodzą z bursztynu bałtyckiego…

5.76 

Aspirin musująca (Aspirin Ultra Fast) (Opakowanie: 12 ) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

14.37 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief