Konsultacja merytoryczna:

Woda utleniona APTEO MED

Wskazania do stosowania
Do przemywania ran jako środek odkażający. Rozcieńczony roztwór stosowany jest również do płukania jamy ustnej w chorobach przyzębia, przepłukiwań kieszonek dziąsłowych w stanach zapalnych.

Jaki jest skład Woda utleniona APTEO MED, jakie substancje zawiera?

Substancja czynna:
100 g roztworu zawiera 10 g substancji czynnej Hydrogenii peroxidum 30% (stabilizowany dwuwodoropirofosforanem sodu, kwasem 1-hydroksyetano-1,1-difosfonowym)

Substancje pomocnicze:
Kwas 1-hydroksyetano-1,1-difosfonowy, dwuwodoropirofosforan sodu, woda oczyszczona.

Zobacz listę produktów zawierających substancje:

Dawkowanie preparatu Woda utleniona APTEO MED – jak stosować ten lek?

Na skórę do przemywania ran stosować w postaci nierozcieńczonej. Do płukania jamy ustnej rozcieńczyć 1 łyżkę wody utlenionej (5 ml) w szklane wody (250 ml).

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Brak danych.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Woda utleniona APTEO MED – czy mogę spożywać alkohol?

Brak danych.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Woda utleniona APTEO MED w okresie ciąży i karmienia piersią?

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza, że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowanie tego leku.

Ulotka Woda utleniona APTEO MED – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

WODA UTLENIONA APTEO MED., oztwór na skórę, roztwór do stosowania w jamie ustnej, 3% (Hydrogenii peroxidum 3%)

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 8 razy

Rozmiar plku 338.65 KB

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Woda utleniona APTEO MED m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Brak charakterystyki w bazie leków.

Cena - ile kosztuje Woda utleniona APTEO MED?

Cena Woda utleniona APTEO MED i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Woda utleniona APTEO MED.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Woda utleniona APTEO MED? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Detramax Żel kojący do nóg (Opakowanie: 100 ml)Detramax Żel kojący do nóg (Opakowanie: 100 ml) to kojący żel do nóg wykazujący działanie łagodzące obrzęki i przyczyniający się do nieprzyjemnego uczucia zmęczonych i ciężkich nóg. Preparat zawiera w składzie ekstrakt z owoców kasztanowca, które mogą wpłynąć korzystnie na kondycję naczyń krwionośnych.
Preparat…

14.99 

Zastosowanie Weleda Express krem do rąk z rokitnikiem (Opakowanie: 50 ml)Weleda Express krem do rąk z rokitnikiem (Opakowanie: 50 ml) to krem do rąk, który zapewnia ekspresową pielęgnację oraz nawilżenie. Bardzo szybko się wchłania, dzięki czemu jest szczególnie polecany osobom, które nie mogą poświęcić dużej ilości czasu na pielęgnację dłoni.
Efekt działania Weleda Express…

29.99 

Zastosowanie Alugastrin (Opakowanie: 250 ml)Alugastrin (Opakowanie: 250 ml) to lek zobojętniający kwas żołądkowy. Stosowany jest przy refluksie żołądkowo-przełykowym, leczeniu wrzodów żołądka i dwunastnicy oraz uczucia nadkwasowości. Wspiera leczenie uszkodzenia błony śluzowej.
Efekt działania Alugastrin (Opakowanie: 250 ml)Alugastrin (Opakowanie: 250 ml) zawiera glin o działaniu zobojętniającym kwas solny z żołądku, jednocześnie nie ingerując w mechanizm działania…

20.61 

Zastosowanie ELMEX Żel do fluoryzacji (Opakowanie: 25 g)ELMEX Żel do fluoryzacji (Opakowanie: 25 g) to specjalistyczny żel do fluoryzacji zębów z aminofluorkami. Jest przeznaczony do leczenia wczesnych zmian próchnicowych (remineralizacja) oraz nadwrażliwości szyjek zębowych. Może być stosowany także w ramach profilaktyki próchnicy, przede wszystkim u dzieci, młodzieży oraz osób z aparatami ortodontycznymi, mostami i protezami.
Efekt działania ELMEX Ż…

38.94 

Zastosowanie Multi Gyn Femiwash pianka do mycia (Opakowanie: 100 ml)Multi Gyn Femiwash pianka do mycia (Opakowanie: 100 ml) przeznaczona jest dla delikatnej higieny intymnej okolic narządów płciowych kobiet. Idealnie nadaje się do codziennego stosowania nawet w przypadku bardzo wrażliwej i suchej skóry okolic intymnych. Zapewnia dokładną pielęgnację a także optymalną opiekę podczas golenia. Nie zawiera mydła - produkt nieperfumowany.Efekt działania…

36.99 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief