Konsultacja merytoryczna:

Woda do wstrzykiwań CSL Behring

Jałowa woda do wstrzykiwań jest stosowana do rozpuszczania i rozcieńczania innych leków, które wymagają zmieszania z wodą przed podaniem we wstrzyknięciu lub infuzji (kroplówce) do żył, mięśni lub innych tkanek organizmu.

Jaki jest skład Woda do wstrzykiwań CSL Behring, jakie substancje zawiera?

Jedynym składnikiem jest jałowa woda do wstrzykiwań w fiolce.

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Woda do wstrzykiwań CSL Behring – jak stosować ten lek?

Lekarz zdecyduje, w jakiej ilości, kiedy oraz w jaki sposób lek będzie podawany. Będzie to zależało od leku lub leków, które trzeba podać pacjentowi wraz z lekiem Woda do wstrzykiwań CSL Behring.

Wodę do wstrzykiwań można użyć tylko jeśli jest przezroczysta, bezbarwna, bez widocznych cząstek i jeśli pojemnik jest nieuszkodzony.

 

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Bak danych. W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości związanych ze stosowaniem tego leku należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Woda do wstrzykiwań CSL Behring – czy mogę spożywać alkohol?

Brak odrębnych zaleceń.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Woda do wstrzykiwań CSL Behring w okresie ciąży i karmienia piersią?

Należy zapoznać się z treścią ulotki dla pacjenta leku, który ma zostać zmieszany z lekiem Woda do wstrzykiwań CSL Behring.

Żródła / Bibliografia:


Ulotka informacyjna dla pacjenta oraz charakterystyka produktu leczniczego Woda do wstrzykiwań CSL Behring

Ulotka Woda do wstrzykiwań CSL Behring – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Woda do wstrzykiwań CSL Behring (Rozpuszczalnik do sporządzania leków parenteralnych)

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 2 razy

Rozmiar plku 166.72 KB

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Woda do wstrzykiwań CSL Behring m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Woda do wstrzykiwań CSL Behring (Rozpuszczalnik do sporządzania leków parenteralnych)

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 6 razy

Rozmiar plku 132.48 KB

 

Cena - ile kosztuje Woda do wstrzykiwań CSL Behring?

Cena Woda do wstrzykiwań CSL Behring i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Woda do wstrzykiwań CSL Behring.

Opinie, forum, oceny pacjentów - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Woda do wstrzykiwań CSL Behring? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz