VITAMINUM B6 HEC

KATEGORIA:
SUPLEMENTY DIETY

SUBSTANCJA CZYNNA:

VITAMINUM B6 HEC - INFORMACJE I OPINIE O SUPLEMENCIE DIETYNa tej stronie znajdują się informacje o suplemencie diety VITAMINUM B6 HEC. Znajduje się tutaj pełny opis suplementu, informacje o tym jak działa ten suplement, w tym wskazania do stosowania suplementu. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować suplement diety VITAMINUM B6 HEC oraz jakie jest zalecane dawkowanie. Ponadto na stronie produktu zawarte zostały informacje na temat skład suplementu (substancje czynne i pomocnicze).

Poniżej znajduje się lista zamienników. Są to produkty lecznicze zawierające co najmniej jedną wspólną substancję czynną, co aktualnie przeglądany produkt- znajdź odpowiednik. Zaimplementowaliśmy narzędzie umożliwiające wyszukanie suplementu diety w najbliższej aptece, sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie go. Istnieje także możliwość sprawdzenia ceny suplementu - zarezerwuj w aptece. Na końcu tej strony znajdują się opinie pacjentów stosujących suplement diety VITAMINUM B6 HEC (forum o suplementach diety).

CO TO JEST I JAK DZIAŁA VITAMINUM B6 HEC? – OPIS I WSKAZANIA

Suplement diety uzupełniający dietę w witaminę B6.

SKŁAD VITAMINUM B6 HEC, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)- 10mg.
Substancje wypełniajace: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu.

JAKIE JEST DAWKOWANIE VITAMINUM B6 HEC? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia : 1 tabletka podczas posiłku.

REZERWACJA SUPLEMENTU DIETY W APTECE - VITAMINUM B6 HEC CENA

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane - dowiedz się więcej.

VITAMINUM B6 HEC OPINIE PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here