Travisto

12345678910
(1 ocen, średnia: 5,00 na 10)
Loading...

Działanie i wskazania

Travisto to suplement diety, którego składniki korzystnie wpływają na trawienie i pracę układu pokarmowego. Wyciąg z mięty pieprzowej wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Wyciąg z ziela karczocha przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego, wspiera detoksykację, stymuluje wydzielanie soków trawiennych oraz pomaga w utrzymaniu zdrowej wątroby. Przyczynia się do komfortu jelitowego. Ekstrakt z owoców kopru wspiera trawienie i eliminację nadmiaru gazów. Wyciąg z ostryżu długiego pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz zapobiega gromadzeniu się tłuszczów.

Składniki produktu wspierają trawienie tłuszczów i zdrowy układ pokarmowy, wspomagając:
– pracę wątroby i dróg żółciowych,
– wydzielanie soków trawiennych,
– eliminację nadmiaru gazów,
– pracę jelit i żołądka.

Cena

Sprawdź ile kosztuje Travisto.

Skład

Celuloza (substancja wypełniająca), wyciąg z ziela karczocha, wyciąg z ostryżu długiego, ekstrakt z mięty pieprzowej, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), ekstrakt z owoców kopru włoskiego, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek krzemu (substancja wypełniająca), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), talk (substancja glazurująca), olej roślinny, brąz HT (barwnik), wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).

2 tabletki zawierają

Wyciąg z mięty pieprzowej – 100 mg
Wyciąg z ziela karczocha – 240 mg
Wyciąg z owoców kopru – 40 mg
Wyciąg z ostryżu długiego – 200 mg

Dawkowanie

Dorośli: 1 tabletka 2 razy dziennie przed lub po posiłku.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Opinie pacjentów - forum o lekach

Poniżej możesz dodać swój komentarz.

Proszę wpisz swoją opinię!
Please enter your name here