TORMENTILE FORTE

CO TO JEST I JAK DZIAŁA TORMENTILE FORTE? – OPIS I WSKAZANIA

Wskazania: zmiany chorobowe skóry takie jak zmiany wypryskowe, oparzenia I stopnia, trądzik pospolity o niewielkim nasileniu.

SKŁAD TORMENTILE FORTE, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

100 g maści zawiera 20 g cynku tlenku, 3 g wyciągu płynnego z kłącza pięciornika, 2 g ichtamolu, 1 g boraksu oraz substancje pomocnicze: wazelinę żółtą, lanolinę, wodę oczyszczoną, wanilinę.

JAKIE JEST DAWKOWANIE TORMENTILE FORTE? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Sposób stosowania: podanie na skórę. Miejsca chorobowo zmienione smarować kilka razy na dobę. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu kilku dni należy porozumieć się z lekarzem lub farmaceutą

PRZYJĘCIE WIĘKSZEJ DAWKI TORMENTILE FORTE, NIŻ ZALECANA – PRZEDAWKOWANIE

Brak danych.

STOSOWANIE PREPARATU Z JEDZENIEM I PICIEM – W TYM Z ALKOHOLEM

Nie dotyczy.

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane - dowiedz się więcej.

CZY MOŻNA STOSOWAĆ TORMENTILE FORTE W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ?

Brak jest danych klinicznych dotyczących stosowania maści Tonnentile forte w okresie ciąży i karmienia piersią. Badania na zwierzętach dotyczące ichtamolu, tlenku cynku i boraksu nie wykazują potencjalnego działania teratogennego.

ULOTKA LEKU TORMENTILE FORTE – SKUTKI UBOCZNE, INTERAKCJE, PRZECIWWSKAZANIA, DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO – TORMENTILE FORTE CHPL – WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE, DANE KLINICZNE I FARMACEUTYCZNE

REZERWACJA LEKU W APTECE - TORMENTILE FORTE CENA, REFUNDACJA

TORMENTILE FORTE OPINIE PACJENTÓW O LEKU - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O LEKU:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here