Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA

Jak działa i kiedy stosujemy Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA?

Wskazania do stosowania
Tradycyjnie jako środek łagodzący występujące przejściowo objawy wyczerpania psychicznego.

Jaki jest skład Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA, jakie substancje zawiera?

Hyperici herbae tinctura (1:5) – 100 g
Ekstrahent – etanol 70 % (v/v)
Zawartość etanolu 60,0 – 70,0 % (v/v).

Dowiedz się więcej na temat substancji: .

Dawkowanie preparatu Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA – jak stosować ten lek?

Tradycyjnie stosuje się podany schemat stosowania:
Dorośli: doustnie raz dziennie 5 ml (tj. ok. 1 łyżeczka płynu) w ¼ szklanki wody.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Zalecane dawki lecznicze są niższe w porównaniu z dawką fototoksyczną. Po przedawkowaniu preparatu mogą wystąpić działania niepożądane oraz związane z zawartością etanolu w produkcie.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA – czy mogę spożywać alkohol?

Brak danych.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA w okresie ciąży i karmienia piersią?

Ze względu na wysoką zawartość alkoholu w dawce jednorazowej oraz brak wystarczających danych dotyczących bezpieczeństwa, nie zaleca się stosowania produktu u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia.

Cena Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA i dostępność w najbliższej aptece

Sprawdź ile kosztuje Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA i zarezerwuj w aptece w Twojej okolicy. Dowiedz się także, czy lek jest dostęny na receptę, czy bez recepty oraz czy jest refundowany (poziom refundacji).

Ulotka Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Pobierz ulotkę leku Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Brak ulotki w bazie.

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat leku Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Opinie o Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów / napisz własną opinię (forum)

Stosujesz lek Tinctura Hyperici Herbapol w Krakowie SA? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu. Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania leku możesz pomóc innym pacjentom.

Ważne! Oferty sprzedaży/kupna leków są sukcesywnie usuwane, zgodnie z regulaminem portalu. Zakup leku z tzw. "drugiej ręki" może być niebezpieczny dla zdrowia.

Aktualna ocena pacjentów:

12345678910
(1 ocen, średnia: 5,00 na 10)

Proszę wpisz swoją opinię!
Proszę, wpisz swoje imię lub pseudonim.