TINCTURA GINKGO BILOBAE HERBAPOL W KRAKOWIE SA

CO TO JEST I JAK DZIAŁA TINCTURA GINKGO BILOBAE HERBAPOL W KRAKOWIE SA? – OPIS I WSKAZANIA

Tinctura Ginkgo bilobae Herbapol w Krakowie SA to lek roślinny tradycyjnie stosowany w zaburzeniach obwodowego krążenia krwi oraz pomocniczo w zaburzeniach ukrwienia mózgu.

Jest to produkt leczniczy roślinny stosowany tradycyjnie, którego skuteczność w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Jeśli po upływie 6 tygodni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.

SKŁAD TINCTURA GINKGO BILOBAE HERBAPOL W KRAKOWIE SA, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

1 ml [co odpowiada 0,94 g] płynu doustnego zawiera 1 ml nalewki z Ginkgo biloba L., folium (liść miłorzębu japońskiego) (1:5).
Ekstrahent – etanol 60% (V/V).

JAKIE JEST DAWKOWANIE TINCTURA GINKGO BILOBAE HERBAPOL W KRAKOWIE SA? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Tradycyjnie stosuje się podany schemat stosowania dla dorosłych i osób w podeszłym wieku: 5 ml-10 ml leku (1-2 łyżeczki) doustnie 3 razy na dobę między posiłkami. Kurację można prowadzić do 12 tygodni. Po tym okresie zaleca się zasięgnięcie porady lekarza w sprawie dalszego stosowania preparatu.

Stosowanie u dzieci i młodzieży.
Nie zaleca się stosowania u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat.

PRZYJĘCIE WIĘKSZEJ DAWKI TINCTURA GINKGO BILOBAE HERBAPOL W KRAKOWIE SA, NIŻ ZALECANA – PRZEDAWKOWANIE

Po przedawkowaniu suchego wyciągu z liścia miłorzębu nie obserwowano istotnych działań niepożądanych. Produkt przedawkowany ogranicza zdolności psychoruchowe, ze względu na zawartość etanolu.

STOSOWANIE PREPARATU Z JEDZENIEM I PICIEM – W TYM Z ALKOHOLEM

Brak danych.

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane - dowiedz się więcej.

CZY MOŻNA STOSOWAĆ TINCTURA GINKGO BILOBAE HERBAPOL W KRAKOWIE SA W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ?

Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia bez konsultacji z lekarzem, ze względu na wysoką zawartość etanolu w dawce jednorazowej oraz brak systematycznych badań klinicznych w tym zakresie.

ULOTKA LEKU TINCTURA GINKGO BILOBAE HERBAPOL W KRAKOWIE SA – SKUTKI UBOCZNE, INTERAKCJE, PRZECIWWSKAZANIA, DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO – TINCTURA GINKGO BILOBAE HERBAPOL W KRAKOWIE SA CHPL – WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE, DANE KLINICZNE I FARMACEUTYCZNE

REZERWACJA LEKU W APTECE - TINCTURA GINKGO BILOBAE HERBAPOL W KRAKOWIE SA CENA, REFUNDACJA

TINCTURA GINKGO BILOBAE HERBAPOL W KRAKOWIE SA OPINIE PACJENTÓW O LEKU - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O LEKU:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here