Konsultacja merytoryczna:

Tabletki tonizujące Labofarm

Tabletki tonizujące Labofarm

Tradycyjnie jako lek wspomagający pracę serca i układu krążenia (w przypadku braku obrzęków, zwłaszcza w okolicy kończyn dolnych, oraz kiedy stosowanie innych leków nie jest konieczne).

Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

Jaki jest skład Tabletki tonizujące Labofarm, jakie substancje zawiera?

Skład tabletki:
kwiatostan głogu – 150 mg
owoc głogu – 30 mg
ziele serdecznika – 100 mg
ziele nostrzyka – 40 mg

Zobacz listę produktów zawierających substancje: , , .

Dawkowanie preparatu Tabletki tonizujące Labofarm – jak stosować ten lek?

Doustnie.
Dorośli: 2 tabletki 2-3 razy dziennie przed jedzeniem.
Nie przekraczać dawki dobowej 6 tabletek, co odpowiada ilości do 3 mg kumaryn na dobę. Nie stosować przez dłuższy okres czasu bez konsultacji z lekarzem.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Objawami przedawkowania mogą być nudności, wymioty, bóle głowy. W razie przyjęcia większej niż zalecana dawki leku należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Tabletki tonizujące Labofarm – czy mogę spożywać alkohol?

Brak informacji na temat związku stosowania leku TABLETKI TONIZUJĄCE LABOFARM® z jedzeniem i piciem.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Tabletki tonizujące Labofarm w okresie ciąży i karmienia piersią?

Ze względu na brak danych nie zaleca się stosowania u kobiet w okresie ciąży i karmienia. Brak danych na temat wpływu leku na płodność.

Żródła / Bibliografia:


Ulotka informacyjna dla pacjenta oraz charakterystyka produktu leczniczego Tabletki tonizujące Labofarm

Innowacyjno-Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm

Ulotka Tabletki tonizujące Labofarm – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

TABLETKI TONIZUJĄCE LABOFARM® 20 tabletek

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 52 razy

Rozmiar plku 36.00 KB

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Tabletki tonizujące Labofarm m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

TABLETKI TONIZUJĄCE LABOFARM® 20 tabletek

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 40 razy

Rozmiar plku 46.00 KB

Cena - ile kosztuje Tabletki tonizujące Labofarm?

Cena Tabletki tonizujące Labofarm i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Tabletki tonizujące Labofarm.

Opinie, forum, oceny pacjentów - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Tabletki tonizujące Labofarm? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz