SZPITAL POWIATOWY IM. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO W ZŁOTOWIE (Złotów)

W nagłych wypadkach szybki kontakt i dotarcie do najbliższego SOR, centrum urazowego lub oddziału chirurgii, są bardzo ważne dla naszego zdrowia. Na naszych stronach masz możliwość szybkiego wyszukania danych teleadresowych odpowiedniej placówki. Aktualnie przeglądasz informacje na temat: SZPITAL POWIATOWY IM. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO W ZŁOTOWIE (Złotów)

SZPITAL POWIATOWY IM. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO W ZŁOTOWIE (Złotów)
BL Market - Serdecznie zachęcamy do korzystania z zestawienia ofert sprzedaży naszych partnerów. W asortymencie znajdziecie Państwo leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne, a także sprzęt medyczny i akcesoria. Ponad 25 tysięcy dobrej jakości produktów polskich i niemieckich - przejdź do sklepu.

Informacje na temat SZPITAL POWIATOWY IM. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO W ZŁOTOWIE

Rodzaj specjalności: Szpitalny oddział ratunkowy

Adres podmiotu: ul. Szpitalna 28 77-400 Złotów (Województwo WIELKOPOLSKIE)

Adres jednostki: ul. Szpitalna 28. 77-400 Złotów (Województwo WIELKOPOLSKIE)

Kontakt z SZPITAL POWIATOWY IM. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO W ZŁOTOWIE

Telefon: 67 2632233

E-mail: sekretariat@szpital.zlotow.pl

Pozostałe informacje:

Szpitalny oddział ratunkowy działający od 2017-11-08. Jednostka zarejestrowana pod nr wpisu: 00174/30/2017.  Skontaktuj się niezwłocznie z SZPITAL POWIATOWY IM. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO W ZŁOTOWIE w celu uzyskania pomocy medycznej. Dane pochodzą z Rejestru Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Może Cię także zainteresować:

Przykładowe produkty na BL Market

Kupuj leki i inne produkty w sprawdzonej aptece za pośrednictwem BL Market

Filters Sort results
Reset Apply

Kebene Plus to wyrób medyczny zawierający w składzie węgiel aktywny i symetykon. Środek działa szybko i skutecznie, przyczyniając się do zniwelowania wzdęć, kolki oraz uczucia pełności. Kebene Plus jest pomocny w trakcie…

Zarówno magnez, jak i potas, które zawarte są w suplemencie diety Vitter Pure Magnez+Potas mają postać cytrynianu. Oba składniki wspierają prawidłową pracę mięśni. Dodatkowo preparat uzupełniają: inulina, kwas jabłkowy oraz witamina B6…

Trzy szczepy bakterii kwasu mlekowego zamknięte w jednej kapsułce. Suplement diety Iribos przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie codziennej diety w składniki wspomagające utrzymanie prawidłowej mikroflory jelitowej.

Preparat zawiera dużą porcję żelaza oraz dwie formy folianów – kwas pteroilomonoglutaminowy i L-metylofolian wapnia. Suplement diety Actiferol Fe Forte jest przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety u kobiet w okresie ciąży.

Preparat zawiera miedź w postaci cytrynianu, glukonianu i siarczanu! Suplement diety Aliness Miedź Trio 2,5mg polecany jest do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w ważny składnik, który pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym.

Specjalistyczny produkt do stosowania jako wsparcie dla zdrowia dziąseł i jako ochrona przed bakteriami! Meridol Chlorheksydyna 0,2% płyn do płukania jamy ustnej przeznaczony jest do stosowania u dorosłych oraz młodzieży powyżej 12. roku życia.

Oto najsilniejszy przeciwutleniacz na rynku – pycnogenol, czyli chemicznie czysty wyciąg z kory sosny śródziemnomorskiej. Suplement diety Pycnogenol polecany jest jako preparat o szerokim spektrum działania, wspomagający funkcjonowanie organizmu.

W składzie suplementu diety Max Omega-3 500 zawarto wysokiej jakości olej rybi, który jest doskonałym źródłem kwasów z rodziny Omega-3. Preparat pozwala uzupełnić codzienną dietę w kwasy DHA i EPA. Ponadto skład…

Płyn do płukania jamy ustnej przeciw powstawaniu płytki nazębnej Eludril Care polecany jest do codziennej higieny i pielęgnacji jamy ustnej. Preparat zawiera dwa składniki antybakteryjne – chlorheksydynę i chlorek cetylopirydyny.

Tabletki do ssania o smaku malinowym polecane dla dzieci powyżej 3. roku życia i dla dorosłych. Suplement diety Plusssz Junior Witaminy + Minerały Complex pomaga uzupełnić codzienną dietę m.in. w cynk, żelazo, witaminę C oraz witaminy z…

Jedna kapsułka zawiera aż 1200mg lecytyny sojowej, czyli doskonałego źródła fosfatydylocholiny. Suplement diety Lecithin 1200mg marki Now Foods polecany jest do stosowania jako wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Zestaw uzupełniający ClinSin Med zawiera aż 30 saszetek z proszkiem do przygotowywania roztworu. Sporządzony z użyciem przegotowanej wody roztwór (izotoniczny lub hipertoniczny) służy do płukania zatok i nosa.

Preparat jest przeznaczony do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w składniki, które m.in. wspierają utrzymanie równowagi emocjonalnej. Suplement diety Jasnum Mood zawiera ekstrakt ze znamion szafranu, a także witaminy – B6 i B12.

Suplement diety Zdrovit Litorsal Slim to preparat w postaci tabletek musujących o smaku pomarańczowym. Uzupełnia on codzienną dietę w utracone w trakcie wysiłku fizycznego elektrolity, a także w składniki wspierające proces kontroli wagi…

Preparat dla osób, które chcą wzbogacić swoją dietę w składniki ważne dla prawidłowej pracy wątroby i jelit oraz sprzyjające dobremu trawieniu. Suplement diety Hepatrim zawiera cholinę i ekstrakty m.in. z ostryżu…

Lek jako substancję czynną zawiera naturalny surowiec roślinny, czyli wyciąg z kozłka lekarskiego. Tabletki Baldivian Noc są stosowane w terapii zaburzeń snu, przy czym optymalny efekt leczniczy widoczny jest po 2-4 tygodniach zażywania leku.

Preparat zawiera komplet witamin oraz minerałów w formie chelatów. Suplement diety Vitality Sport uzupełnia codzienną dietę w składniki, które wspomagają utrzymanie prawidłowego funkcjonowania organizmu. Polecany głównie osobom aktywnym fizycznie.

Preparat rekomendowany dla osób, które chcą uzupełnić swoją codzienną dietę w ważny składnik – koenzym Q10. Suplement diety Ubiquinol CoQH-CF marki Now Foods zawiera aktywną postać koenzymu Q10 o doskonałej biodostępności (50mg w…

Preparat przeznaczony dla osób, które w okresie jesienno-zimowym chcą uzupełnić swoją dietę w cholekalcyferol. Suplement diety Solgar Witamina D3 2200IU (55mcg) wyróżnia się tym, że jest odpowiedni dla osób na diecie wegetariańskiej i bezglutenowej.

Dziewięć składników tworzy unikalny kompleks witamin i minerałów, które wspierają m.in. utrzymanie kości i zębów w zdrowiu. Suplement diety Calcineff Minerals Plus uzupełnia codzienną dietę w wapń, magnez, cynk, selen, bor…