SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM

12345678910
(2 ocen, średnia: 8,00 na 10)
Loading...

Na tej stronie znajdziecie Państwo informacje o leku SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM. Znajduje się tutaj pełny opis leku, informacje o tym jak działa ten lek, w tym wskazania do stosowania leku. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować lek SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM oraz jakie jest zalecane dawkowanie tego leku. Ponadto w poniższym opisie zawarte zostały następujące informacje: skład leku (substancje czynne i pomocnicze), objawy i zalecenia w przypadku przyjęcia zbyt dużej dawki leku, informacje na temat przyjmowania leku razem pokarmami i napojami, wskazówki dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Macie Państwo możliwość sprawdzenia listy leków zawierających takie same substancje czynne. Na końcu tej strony znajdują się opinie innych pacjentów stosujących lek SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM. Państwo także możecie podzielić się własnymi doświadczeniami, do czego gorąco zachęcamy. Jest to pewnego rodzaju forum o lekach.

Bardziej dociekliwi pacjenci mogą ściągnąć pełną ulotkę leku SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM w formacie pdf. Ulotka leku zawiera dodatkowe informacje, których nie zdołaliśmy umieścić na portalu m.in.: interakcje z innymi lekami, możliwe działania niepożądane, przeciwwskazania - czyli, kiedy nie stosować leku, jak przechowywać lek, zawartość opakowania, informacje o możliwości prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn, przerwanie stosowania leku, pominięcie dawki oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności.

Wraz z ulotką dla pacjentów, udostępniliśmy możliwość pobrania charakterystyki produktu leczniczego (CHPL), która jest profesjonalnym dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego i pracowników aptek (lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów itp.). Dokument ten zawiera szczegółowe informacje m.in.: właściwości farmakologiczne, szczegółowe dane kliniczne, dane farmaceutyczne.

CO TO JEST I JAK DZIAŁA SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM? – OPIS I WSKAZANIA

Wskazania do stosowania: Jako środek wykrztuśny w kaszlu, w przebiegu stanów zapalnych górnych dróg oddechowych.

SKŁAD SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

Syrop zawiera:

substancja czynna: sulfogwajakol (Sulfogaiacolum)

substancje pomocnicze: syrop pomarańczowy składający się z: sacharoza, nalewka z owocni pomarańczy gorzkiej, wyciąg z owocni pomarańczy gorzkiej, woda oczyszczona.

JAKIE JEST DAWKOWANIE SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Lek stosowany doustnie.

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat:
3-4 razy dziennie po 10 ml. Dzieci 6-12 lat: 3 razy dziennie po 5 ml. Dzieci poniżej 6 lat: nie stosować. Leku nie należy podawać bezpośrednio przed snem.

PRZYJĘCIE WIĘKSZEJ DAWKI SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM, NIŻ ZALECANA – PRZEDAWKOWANIE

Brak jest doniesień na temat przedawkowania leku.

STOSOWANIE PREPARATU Z JEDZENIEM I PICIEM – W TYM Z ALKOHOLEM

Brak odrębnych zaleceń.

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane. Dowiedz się więcej na temat interakcji poszczególnych grup leków z alkoholem.

CZY MOŻNA STOSOWAĆ SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ?

Brak danych dotyczących bezpieczeństwa stosowania produktu w ciąży i karmienia piersią.

ULOTKA LEKU SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM – SKUTKI UBOCZNE, INTERAKCJE, PRZECIWWSKAZANIA, DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO – SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM CHPL – WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE, DANE KLINICZNE I FARMACEUTYCZNE

Brak charakterystyki produktu leczniczego.

OPINIE O SYROP Z SULFOGWAJAKOLEM - FORUM O LEKACH

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here