Opis substancji opracowany przez:

Spis leków zawierających substancję: Zielona herbata

2BeSlim

2BeSlim to suplement diety, który wspiera proces odchudzania. Składa się z dwóch rodzajów tabletek: na dzień i na noc. Tabletki na dzień zawierają między innymi wyciąg z zielonej herbaty, morszczynu, guarany i witaminę B6, które wspierają osiągnięcie prawidłowej wagi i przyspieszają metabolizm. Tabletki na noc zawierają między innymi wyciąg z gorzkiej pomarańczy, karczocha, skrzypu i spirulinę, które pomagają utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi i wspierają metabolizm. Produkt jest dostępny bez recepty.

Asystor Slim

Asystor Slim

Asystor Slim to suplement diety, który wspomaga proces odchudzania. Działa dwufazowo – tabletka przyjmowana rano wspiera spalanie tkanki tłuszczowej i redukuje wchłanianie węglowodanów, natomiast tabletka na wieczór zmniejsza apetyt i przyspiesza metabolizm. Preparat zawiera między innymi wyciąg z białej fasoli, zielonej herbaty czy kofeinę. Asystor Slim jest dostępny bez recepty.

Eliminacid

Eliminacid

Eliminacid to suplement diety, który jest polecany osobom z zakwaszonym organizmem. Zawiera wyciągi ziołowe, witaminy i minerały, które wspierają eliminację produktów przemiany materii z organizmu oraz kontrolowanie i utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej. Eliminacid dostępny jest bez recepty. Wskazany jest do codziennej suplementacji osobom odczuwającym efekty zakwaszenia organizmu. Produkt wspomaga eliminację zbędnych metabolitów oraz utrzymanie równowagi kwasowej.

Hydrominum

Hydrominum

AFLOFARM Hydrominum – Suplement wspomaga redukcję ilości wody w organizmie i zawartych w niej toksyn. Polecany osobom zmagającym się z problemem cellulitu wodnego, nieodpowiednią dietą oraz kobietom stosującym antykoncepcję hormonalną.

Inneov Cellulit

Inneov Cellulit to suplement diety, który jest dostępny bez recepty. Jest to nutrikosmetyk, który redukuje cellulit. Działa na wszystkie postaci cellulitu – cellulit widoczny przy uszczypnięciu, bez uszczypnięcia i na cellulit bolesny przy dotyku. Preparat likwiduje nierówności skóry i modeluje sylwetkę. Zawiera morską glukozaminę i wyciąg z kory sosny, które wspomagają wzmacnianie od wewnątrz włókien napinających skórę. Produkt jest przeznaczony dla osób pragnących pozbyć się cellulitu.

Linea 30+

Linea 30+ to naturalny suplement diety w postaci tabletek, który wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej i powoduje widoczną utratę zbędnych kilogramów. Preparat ogranicza apetyt i przyspiesza usuwanie z organizmu nadmiaru wody. Jest dostępny bez recepty. Wskazany jest dla osób dorosłych, szczególnie tych, które pragną zredukować swoją masę ciała.

Linea detox

Linea detox

Linea Detox to suplement diety w formie tabletek, który może wspierać proces odchudzania. Zawiera wyciąg z zielonej herbaty, który pomaga kontrolować masę ciała, a także wyciąg z pokrzywy, chlorellę, chrom oraz L-karnitynę. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie jest wymagana recepta do zakupu tego suplementu. Wskazaniem do stosowania jest wsparcie procesu redukcji masy ciała i oczyszczania organizmu z toksyn.

Linea meno

Linea Meno to suplement diety przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Zawiera składniki takie jak wyciąg z Garcinia cambogia, wyciąg z liści mate, wyciąg z liści zielonej herbaty, wyciąg z gorzkiej pomarańczy i wyciąg z szyszek chmielu. Dzięki tym składnikom, preparat zmniejsza apetyt, przyspiesza metabolizm oraz wspomaga proces rozkładania tłuszczów. Linea Meno nie jest lekiem na receptę.

Olimp Therm Line 2

Olimp Therm Line II to suplement diety w postaci kapsułek, który wspiera proces redukcji wagi ciała. Składniki preparatu wspomagają spalanie tłuszczu, przyspieszają metabolizm oraz pomagają usunąć nadmiar wody z organizmu. Jest przeznaczony dla osób dorosłych dążących do redukcji wagi ciała, odchudzających się, odczuwających problem z zatrzymywaniem wody w organizmie. Nie jest dostępny na receptę.

Veregen

Veregen to maść zawierająca wyciąg z liści zielonej herbaty. Jest stosowany do miejscowego leczenia brodawek (condylomata acuminata) występujących na skórze zewnętrznych narządów płciowych i okolic odbytu. Lek jest przeznaczony dla pacjentów w wieku powyżej 18 lat o niezmienionej czynności układu immunologicznego. Veregen jest dostępny na receptę.

Visaxinum

Visaxinum

Visaxinum to suplement diety, który zawiera składniki wspomagające kondycję osób z cerą trądzikową oraz wspierające funkcjonowanie skóry. Produkt przeznaczony jest dla dorosłych. W składzie preparatu znajdują się wyciągi roślinne, witaminy, laktoferyna oraz cynk. Visaxinum dostępny jest bez recepty.

Visaxinum D

Visaxinum D

Visaxinum D to suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych z cerą trądzikową. Zawiera wyciągi roślinne, cynk, niacynę i witaminę B6, które wspomagają utrzymanie zdrowej skóry, oczyszczanie organizmu oraz ochronę przed działaniem wolnych rodników. Dodatkowo pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi, wspiera zdrowie wątroby oraz pomaga utrzymać dobry nastrój. Produkt jest dostępny bez recepty.