Spis leków zawierających substancję: Ziele nostrzyka

Tabletki tonizujące Labofarm

Tabletki tonizujące Labofarm

Tabletki tonizujące Labofarm to lek ziołowy wspomagający pracę serca i układu krążenia. Zawierają kwiatostan głogu, owoc głogu, ziele serdecznika i ziele nostrzyka. Związki czynne zawarte w głogu zwiększają przepływ krwi w naczyniach wieńcowych i w mięśniu sercowym, łagodnie zwiększają siłę skurczu mięśnia sercowego oraz ilości skurczów. Preparat wykazuje także łagodne działanie przeciwobrzękowe.

Ziele nostrzyka

Ziele nostrzyka to tradycyjny produkt leczniczy roślinny, który jest dostępny bez recepty. Jest stosowany zewnętrznie w schorzeniach takich jak obrzęki czy czyraki, ułatwiając gojenie. Preparat ten wykazuje właściwości ograniczające przepuszczalność naczyń krwionośnych oraz usprawnia przepływ krwi. Stosowanie ziela nostrzyka doustnie sprzyja nieznacznemu ograniczeniu krzepliwości krwi, poprawia przepływ krwi przez naczynia żylne i włosowate, dzięki czemu usprawnia krążenie obwodowe i łagodzi uczucie ciężkości nóg.

Zioła ułatwiające gojenie ran

Zioła ułatwiające gojenie ran to preparat w postaci ziół do zaparzania w saszetkach. Jest stosowany w przypadku niewielkich ran, ułatwiając ich gojenie. Działa jako tradycyjny produkt leczniczy roślinny. Wskazania do stosowania tego leku obejmują niewielkie rany i skaleczenia. Produkt ten jest dostępny bez recepty.