Spis leków zawierających substancję: Wyciąg z gorzkiej pomarańczy

Asystor Slim

Asystor Slim

Asystor Slim to suplement diety, który wspomaga proces odchudzania. Działa dwufazowo – tabletka przyjmowana rano wspiera spalanie tkanki tłuszczowej i redukuje wchłanianie węglowodanów, natomiast tabletka na wieczór zmniejsza apetyt i przyspiesza metabolizm. Preparat zawiera między innymi wyciąg z białej fasoli, zielonej herbaty czy kofeinę. Asystor Slim jest dostępny bez recepty.

Krople żołądkowe z papaweryną

Krople żołądkowe z papaweryną

Krople żołądkowe z papaweryną to tradycyjny produkt leczniczy roślinny, który jest dostępny bez recepty. Stosowany jest w przypadku braku łaknienia oraz dolegliwości żołądkowych związanych z niestrawnością i wzdęciami. Skład preparatu obejmuje nalewki z kozłka, mięty, gorzkiej i dziurawca oraz chlorowodorek papaweryny.

Linea meno

Linea Meno to suplement diety przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Zawiera składniki takie jak wyciąg z Garcinia cambogia, wyciąg z liści mate, wyciąg z liści zielonej herbaty, wyciąg z gorzkiej pomarańczy i wyciąg z szyszek chmielu. Dzięki tym składnikom, preparat zmniejsza apetyt, przyspiesza metabolizm oraz wspomaga proces rozkładania tłuszczów. Linea Meno nie jest lekiem na receptę.

Olimp Therm Line 2

Olimp Therm Line II to suplement diety w postaci kapsułek, który wspiera proces redukcji wagi ciała. Składniki preparatu wspomagają spalanie tłuszczu, przyspieszają metabolizm oraz pomagają usunąć nadmiar wody z organizmu. Jest przeznaczony dla osób dorosłych dążących do redukcji wagi ciała, odchudzających się, odczuwających problem z zatrzymywaniem wody w organizmie. Nie jest dostępny na receptę.

Slimperfect

slimperfect

Slimperfect to suplement diety, który łączy naturalne ekstrakty roślinne, biotynę, koenzym Q10, kwas hialuronowy i hydrolizat białek kolagenowych. Zawiera opuncję figową, która wspomaga odchudzanie i zmniejsza apetyt. Pomaga kontrolować poziom glukozy oraz wspomaga prawidłowy metabolizm tłuszczów. Jest dostępny bez recepty.