Spis leków zawierających substancję: Liść bobrka

Krople żołądkowe Amara

Krople żołądkowe Amara to tradycyjny produkt leczniczy, który zawiera wyciągi ziołowe. Stosowany jest w przypadku braku łaknienia oraz dolegliwości żołądkowych związanych z niestrawnością i wzdęciami. Składniki ziołowe wykazują działanie rozkurczowe, przeciwbakteryjne, przeciwwzdęciowe oraz przeciwbólowe. Lek jest dostępny bez recepty.

Krople żołądkowe z papaweryną

Krople żołądkowe z papaweryną

Krople żołądkowe z papaweryną to tradycyjny produkt leczniczy roślinny, który jest dostępny bez recepty. Stosowany jest w przypadku braku łaknienia oraz dolegliwości żołądkowych związanych z niestrawnością i wzdęciami. Skład preparatu obejmuje nalewki z kozłka, mięty, gorzkiej i dziurawca oraz chlorowodorek papaweryny.

Liść bobrka

Liść bobrka to naturalny produkt, który jest stosowany w celu pobudzenia łaknienia i usprawnienia pracy układu trawiennego. Jest przeznaczony do sporządzania doustnego odwaru. Jest to tradycyjny produkt leczniczy, którego zastosowanie wynika wyłącznie z długotrwałego stosowania. Lek jest dostępny bez recepty.

Zioła wzmagające trawienie

Zioła wzmagające trawienie to suplement diety, który zawiera naturalne składniki roślinne. Jest stosowany jako środek wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Preparat ten jest szczególnie polecany w przypadku dolegliwości takich jak wzdęcia, zaparcia czy uczucie ciężkości po jedzeniu. Zioła wzmagające trawienie są dostępne bez recepty.