Stokrotka (Dąbki)

Przeglądasz spis aktualnie funkcjonujących aptek w całej Polsce - jesteś na stronie dotyczącej Stokrotka (Dąbki). Wykaz dotyczy wyłącznie aktywnie działających aptek, punktów aptecznych oraz działów farmacji szpitalnej. Nie znajdziecie Państwo tutaj aptek i innych punktów które zawiesiły swoje funkcjonowanie. Na poniższym wykazie godzin otwarcia aptek, dni tygodnia mogą być wypisane niechronologicznie. Wynika to z różnic w danych dostarczanych przez poszczególne apteki.

Stokrotka (Dąbki) godziny pracy apteki
BL Market - Serdecznie zachęcamy do korzystania z zestawienia ofert sprzedaży naszych partnerów. W asortymencie znajdziecie Państwo leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne, a także sprzęt medyczny i akcesoria. Ponad 25 tysięcy dobrej jakości produktów polskich i niemieckich - przejdź do sklepu.

Podstawowe informacje na temat Stokrotka

Nazwa apteki: Stokrotka

Adres apteki: ul. Wydmowa 1 76-156 Dąbki

Nazwa podmiotu: M&M&M&M STOKROTKA MAGDALENA ZARĘBSKA
Forma prawna: OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
REGON: 320822906
NIP: 6852048584
Telefon:
E-mail:

W jakich godzinach otwarta jest Stokrotka?

Apteka Stokrotka przyjmuje Klientów w następujących godzinach:

Wtorek:
Niedziela:  –
Piatek:
Czwartek:
Poniedzialek:
Sobota:
Sroda:  –

Więcej informacji na temat Stokrotka

Apteka Stokrotka funkcjonuje od 1900-01-01. Jest to punkt apteczny. Aktualnie kierownikiem apteki jest Pan/Pani Magdalena Zarębska (nr prawa wykonywania zawodu –  – Centralny Rejestr Farmaceutów).  Apteka działa w miejscowości Dąbki, województwo zachodniopomorskie.

Aktualny status apteki: aktywna.

Apteka całodobowa? – NIE

Może Cię także zainteresować: