SPIRYTUSOWY ROZTWÓR JODU

Typ preparatu: Produkt leczniczy

OPIS DZIAŁANIA / WSKAZANIA

Lek SPIRYTUSOWY ROZTWÓR JODU jest stosowany miejscowo w otarciach naskórka jako środek o działaniu odkażającym.

OCEŃ SPIRYTUSOWY ROZTWÓR JODU OD 1 DO 10

12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

SKŁAD

Substancją czynną leku jest jod.
100 g roztworu zawiera 3 g jodu.

Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: jodek potasu, woda, etanol 760 g/1.

STOSOWANIE / DAWKOWANIE

Podanie na skórę.

Otarte miejsca i bezpośrednie okolice ran przemyć wacikiem nasączonym lekiem. Nie dotykać otwartych ran.

Stosowanie u dzieci i młodzieży
Leku nie należy stosować u noworodków i niemowląt. Zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności stosując lek u dzieci poniżej 3 lat.

PRZEDAWKOWANIE

Brak danych.

STOSOWANIE Z JEDZENIEM I PICIEM (W TYM Z ALKOHOLEM)

Nie dotyczy.

CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ

ZAPOZNAJ SIĘ ZE SZCZEGÓŁOWYMI INFORMACJAMI NA TEMAT SPIRYTUSOWY ROZTWÓR JODU

POBIERZ ULOTKĘ


Ulotka leku jest specjalną informacją skierowaną do pacjentów, zatwierdzoną w procesie dopuszczenia do obrotu, dołączoną do opakowania produktu leczniczego. Ulotka leku zawiera najważniejsze informacje dotyczące leku, z którymi należy zawsze zapoznać się przed zażyciem jakiegokolwiek preparatu. Ulotka zawiera informacje o tym, czym jest dany lek, w jakim celu się go stosuje i jakie substancje zawiera.

Ulotkę powinno się każdorazowo zachować wraz z opakowaniem w razie potrzeby ponownego przeczytania. Rozpoczynając przyjmowanie leku, należy przeczytać uważnie całą ulotkę. Należy pamiętać, że wszystkie leki przynoszą skutki uboczne i mogą wchodzić w interakcje z innymi środkami.Ważne, by szczegółowo sprawdzać takie informacje jak: wskazania do stosowania, sposób przyjmowania i przechowywania, dawkowanie, wpływ leku na prowadzenie pojazdów i maszyn, a także datę ważności. W ulotce znajdziemy także również o przeciwwskazaniach, stosowaniu leku podczas ciąży i karmienia piersią.

POBIERZ CHARAKTERYSTYKĘ

Brak charakterystyki produktu leczniczego.


Charakterystyka produktu leczniczego (CHPL) stanowi zgodnie z przepisami element wniosku o dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego. Dokument ten zawiera specjalistyczne informacje na temat danego produktu leczniczego. Informacje te są przeznaczone tylko dla wykwalifikowanego personelu medycznego (lekarze, farmaceuci).

Charakterystyka produktu leczniczego (CHPL) zawiera między innymi takie informacje jak: postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne).SPIRYTUSOWY ROZTWÓR JODU CENA - GDZIE KUPIĆ NAJTANIEJ, ZNAJDŹ W NAJBLIŻSZEJ APTECE

FORUM O LEKACH - PODZIEL SIĘ OPINIĄ. TO BARDZO PROSTE!! :)

Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się.

Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.
Please enter your comment!
Please enter your name here