SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM

12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Na tej stronie znajdziecie Państwo informacje o leku SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM. Znajduje się tutaj pełny opis leku, informacje o tym jak działa ten lek, w tym wskazania do stosowania leku. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować lek SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM oraz jakie jest zalecane dawkowanie tego leku. Ponadto w poniższym opisie zawarte zostały następujące informacje: skład leku (substancje czynne i pomocnicze), objawy i zalecenia w przypadku przyjęcia zbyt dużej dawki leku, informacje na temat przyjmowania leku razem pokarmami i napojami, wskazówki dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Macie Państwo możliwość sprawdzenia listy leków zawierających takie same substancje czynne. Na końcu tej strony znajdują się opinie innych pacjentów stosujących lek SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM. Państwo także możecie podzielić się własnymi doświadczeniami, do czego gorąco zachęcamy. Jest to pewnego rodzaju forum o lekach.

Bardziej dociekliwi pacjenci mogą ściągnąć pełną ulotkę leku SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM w formacie pdf. Ulotka leku zawiera dodatkowe informacje, których nie zdołaliśmy umieścić na portalu m.in.: interakcje z innymi lekami, możliwe działania niepożądane, przeciwwskazania - czyli, kiedy nie stosować leku, jak przechowywać lek, zawartość opakowania, informacje o możliwości prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn, przerwanie stosowania leku, pominięcie dawki oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności.

Wraz z ulotką dla pacjentów, udostępniliśmy możliwość pobrania charakterystyki produktu leczniczego (CHPL), która jest profesjonalnym dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego i pracowników aptek (lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów itp.). Dokument ten zawiera szczegółowe informacje m.in.: właściwości farmakologiczne, szczegółowe dane kliniczne, dane farmaceutyczne.

CO TO JEST I JAK DZIAŁA SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM? – OPIS I WSKAZANIA

Działanie: Wywołuje miejscowe przekrwienie.

Wskazania do stosowania: Do nacierań jako środek rozgrzewający w przeziębieniach, bólach stawowych i mięśniowych.

SKŁAD SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

Skład na 100 g:
Kamfora 10,0 g
Etanol 760 g/l 65,0 g
Woda 25,0 g

JAKIE JEST DAWKOWANIE SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Podanie na skórę.

Dorośli, młodzież i dzieci powyżej 6 lat: wcierać w bolesne miejsca 1-2 razy dziennie.

PRZYJĘCIE WIĘKSZEJ DAWKI SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM, NIŻ ZALECANA – PRZEDAWKOWANIE

Brka danych.

STOSOWANIE PREPARATU Z JEDZENIEM I PICIEM – W TYM Z ALKOHOLEM

Nie dotyczy.

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane. Dowiedz się więcej na temat interakcji poszczególnych grup leków z alkoholem.

CZY MOŻNA STOSOWAĆ SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ?

Przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.

ULOTKA LEKU SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM – SKUTKI UBOCZNE, INTERAKCJE, PRZECIWWSKAZANIA, DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO – SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM CHPL – WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE, DANE KLINICZNE I FARMACEUTYCZNE

Brak charakterystyki produktu leczniczego.

OPINIE O SPIRYTUS KAMFOROWY AFLOFARM - FORUM O LEKACH

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here