Skrzyp polny wiosenny, Solgar

Skrzyp polny wiosenny Solgar to suplement diety, który zawiera unikalny wyciąg ziołowy ze skrzypu polnego. Jest wykorzystywany w syntezie elastyny, kolagenu oraz kwasu hialuronowego, co wpływa na wzmocnienie tkanki łącznej, poprawiając kondycję skóry, wzmacniając włosy oraz paznokcie. Działa moczopędnie, rozkurczowo na drogi żółciowe i moczowe, odtruwająco i stymulująco na wątrobę. Wzmacnia narządy wewnętrzne, skórę, włosy, paznokcie, kości i oddziałuje na stan naczyń krwionośnych. Produkt jest dostępny bez recepty. Z poniższego opisu dowiesz się m.in. jak działa suplement diety Skrzyp polny wiosenny, Solgar, poznasz pełny skład, jakie są wskazania do stosowania oraz jak prawidłowo dawkować Skrzyp polny wiosenny, Solgar. Jeżeli inni użytkownicy podzielili się własnymi opiniami na temat stosowania tego suplementu diety, znajdziesz je na forum, na dole tej strony.

Konsultacja merytoryczna:

Ostrzeżenie dotyczące opinii pacjentów: Opinie o suplementach diety, które można znaleźć online, są zawsze subiektywne i mogą się różnić w zależności od doświadczeń i reakcji organizmu każdej osoby. Nie należy polegać wyłącznie na tych opiniach przy podejmowaniu decyzji dotyczących swojego zdrowia.

Jak działa suplement diety Skrzyp polny wiosenny, Solgar i jakie są wskazania do stosowania?

Preparat Solgara to unikalny wyciąg ziołowy o pełnej sile działania skrzypu występującego w naturze. Każda kapsułka zawiera zarówno ekstrakt skrzypu w celu wzmocnienia działania jak i świeży nieprzetworzony wiosenny skrzyp polny. To w okresie wiosny ziele skrzypu koncentruje w sobie pełne bogactwo składników i właśnie wtedy jest najcenniejszy dla zielarzy. Odpowiednio zebrany i przechowany służy swoimi właściwościami przez cały rok.

Kategorie powiązane:
Suplementy diety,

Jaki jest skład Skrzyp polny wiosenny, Solgar, jakie substancje zawiera?

Sproszkowany nieprzetworzony wiosenny skrzyp polny – 337 mg
Sproszkowany wyciąg z wiosennego skrzypu polnego – 23 mg
(8:1)

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Skrzyp polny wiosenny, Solgar – jak stosować?

1 kapsułka dziennie.

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Nie zawsze leki o identycznej nazwie międzynarodowej i formie mogą być stosowane zamiennie. Decydującym czynnikiem jest zawartość składnika aktywnego, czyli dawka leku. Warto podkreślić, że nawet jeśli nazwa międzynarodowa, forma leku i dawka składnika aktywnego są takie same, pacjent nie zawsze ma możliwość skorzystania z zamiennika. Przykładowo, niektórzy pacjenci mogą być uczuleni na jedną z substancji pomocniczych zawartych w leku.

Sprawdź cenę i dostępność Skrzyp polny wiosenny, Solgar w najbliższej aptece

Cena i dostępność i w aptece w Twojej okolicy. Dzięki funkcjonalności portalu KtoMaLek.pl możesz dowiedzieć się ile kosztuje dany preparat, czy jest refundowany. Następnie możesz zarezerwować leki i odebrać w najbliższej aptece - sprawdź cenę Skrzyp polny wiosenny, Solgar

Opinie, forum, oceny pacjentów - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Skrzyp polny wiosenny, Solgar? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź najnowsze opinie pacjentów.

Dodaj komentarz

Ważne! Przeczytaj przed opublikowaniem opinii na forum. Oferty sprzedaży/kupna/odstąpienia leków są sukcesywnie usuwane, zgodnie z regulaminem portalu. Zażycie produktu leczniczego pozyskanego poza oficjalnym obrotem (z tzw. "drugiej ręki") może być niebezpieczne dla zdrowia.

Napisz opinię o Skrzyp polny wiosenny, Solgar. Podziel się doświadczeniami na forum.