Konsultacja merytoryczna:

Sodu wodorowęglan Hasco

Sodu wodorowęglan Hasco

Wskazania do stosowania
Roztwory sodu wodorowęglanu działają łagodnie przeciwzapalnie.

W postaci 1% – 4% roztworów wodnych stosować do płukania i przemywania błon śluzowych lub do okładów w stanach zapalnych skóry i tkanki podskórnej.

Jaki jest skład Sodu wodorowęglan Hasco, jakie substancje zawiera?

Substancją czynną jest sodu wodorowęglan.

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Sodu wodorowęglan Hasco – jak stosować ten lek?

Stosować zewnętrznie.

Przygotować roztwór z 5 do 20 g sodu wodorowęglanu (1 do 4 łyżeczek) w 0,5 litra wody. Używać do przemywania skóry, płukania błon śluzowych i do nasączania okładów.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Brak danych.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Sodu wodorowęglan Hasco – czy mogę spożywać alkohol?

Nie dotyczy.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Sodu wodorowęglan Hasco w okresie ciąży i karmienia piersią?

Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza.

Ulotka Sodu wodorowęglan Hasco – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

SODU WODOROWĘGLAN HASCO, Proszek do sporządzania roztworu (Natrii hydrogenocarbonas)

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 11 razy

Rozmiar plku

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Sodu wodorowęglan Hasco m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

SODU WODOROWĘGLAN HASCO, Proszek do sporządzania roztworu (Natrii hydrogenocarbonas)

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 8 razy

Rozmiar plku

Cena - ile kosztuje Sodu wodorowęglan Hasco?

Cena Sodu wodorowęglan Hasco i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Sodu wodorowęglan Hasco.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Sodu wodorowęglan Hasco? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Aloe Vera Gel (Opakowanie: 250 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

41.99 

Zastosowanie Collaflex duopack 350mg kapsułki (Opakowanie: 120 )Collaflex duopack 350mg kapsułki (Opakowanie: 120 ) to suplement diety z kolagenem typu II, który wpływa pozytywnie na stan chrząstek i stawów. Minimalizuje ból reumatyczny i spowodowany degeneracją. Przywraca ich ruchliwość i zwiększa zakres ruchu.
Efekt działania Collaflex duopack 350mg kapsułki (Opakowanie: 120 )Collaflex duopack 350mg kapsułki (Opakowanie: 120 ) zawiera wszystkie niezbędne składniki dla zdrowia…

52.58 

Zastosowanie Proktis M czopki doodbytnicze (Opakowanie: 10 )Proktis M czopki doodbytnicze (Opakowanie: 10 ) to czopki zawierające kwas hialuronowy, który działa nawilżająco i regeneracyjnie na błonę śluzową w okolicach odbytu.

Czopki Proktis M mogą być stosowane po zabiegach chirurgicznych, u osób cierpiących na hemoroidy czy stany zapalne.

Efekt działania Proktis M czopki doodbytnicze (Opakowanie: 10 )Proktis M czopki zawierają kwas hialuronowy – substancję o silnym dział…

24.98 

Zastosowanie Vichy Purete Thermale Mineralny płyn micelarny do skóry wrażliwej (Opakowanie: 200 ml)Vichy Purete Thermale Mineralny płyn micelarny do skóry wrażliwej (Opakowanie: 200 ml) to płyn micelarny do oczyszczania cery z zanieczyszczeń i resztek makijażu. Jest szczególnie polecany do skóry wrażliwej. Kosmetyk wykazuje działanie przeciwzapalne i wzmacniające naturalną barierę ochronną skóry.Efekt działania Vichy Purete Thermale…

52.99 

Zastosowanie Acertin proszek do sporządzania roztworu (Opakowanie: 60 )Acertin proszek do sporządzania roztworu (Opakowanie: 60 ) to suplement diety przeznaczony dla panów planujących powiększenie rodziny. Zawiera składniki odżywcze wpływające na płodność u mężczyzn oraz poprawiające kondycję fizyczną i psychiczną.

Efekt działania Acertin proszek do sporządzania roztworu (Opakowanie: 60 )Acertin proszek do sporządzania roztworu (Opakowanie: 60 ) zawiera selen, który ma…

102.98 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief