Konsultacja merytoryczna:

Rywanol 0,1%

Rywanol 0,1%

Produkt leczniczy Rywanol 0,1% jest wskazany do odkażania skóry i błon śluzowych oraz powierzchownych uszkodzeń powłok ciała.

Jaki jest skład Rywanol 0,1%, jakie substancje zawiera?

1g płynu na skórę zawiera:

– substancja czynna: etakrydyny mleczan jednowodny 1 mg,
– substancja pomocnicza: woda oczyszczona.

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Rywanol 0,1% – jak stosować ten lek?

Lek do stosowania miejscowego.

Zmienione chorobowo miejsca przemywać kilka razy na dobę lub stosować w postaci okładów, przymoczek i płukań. Unikać kontaktu leku z oczami.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Nie są znane kliniczne objawy przedawkowania produktu leczniczego w przypadku stosowania zgodnie ze wskazaniami i zalecanym sposobem stosowania.

W razie omyłkowego wypicia produktu pacjent powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Rywanol 0,1% – czy mogę spożywać alkohol?

Brak danych.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Rywanol 0,1% w okresie ciąży i karmienia piersią?

Nie przeprowadzono badań dotyczących bezpieczeństwa stosowania etakrydyny mleczanu u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

Ulotka Rywanol 0,1% – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Brak ulotki w bazie leków.

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Rywanol 0,1% m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

RYWANOL 0,1%, 0,1%, płyn na skórę (Ethacridini lactas)

Ściągnij dokument PDF

Pobrano 8 razy

Rozmiar plku 338.65 KB

Cena - ile kosztuje Rywanol 0,1%?

Cena Rywanol 0,1% i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Rywanol 0,1%.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Rywanol 0,1%? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

BL Market - Kupuj produkty w zaufanej aptece

Filters Sort results
Reset Apply

Baldini Bioaroma Orange Bio/demeter öl (Opakowanie: 5 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

12.99 

Zastosowanie FUTURO Stabilizator kolana z szyną L (Opakowanie: 1 )FUTURO Stabilizator kolana z szyną L (Opakowanie: 1 ) to stabilizator kolana przeznaczony zarówno do kolana lewego, jak i prawego. Zapewnia stabilizację stawu po urazach, zwichnięciach i naciągnięciach. Wspiera powrót do zdrowia i regenerację tkanek poprzez odciążanie mięśni.Efekt działania FUTURO Stabilizator kolana z szyną L (Opakowanie: 1 )FUTURO Stabilizator kolana z szyną L (Opakowanie: 1 ) to stabilizator…

79.77 

Zastosowanie Corega Tabs 3 Minuten tabletki do czyszczenia protez (Opakowanie: 66 szt.)Zanieczyszczenia protezy sprawiają, że czujesz się niepewnie? Zapewne borykasz się z problemem nieświeżego oddechu, na twoich zębach gromadzi się osad oraz posiadasz liczne przebarwienia. Czy wiesz, że wpływ na to ma aż dziewięćdziesiąt dziewięć procent bakterii, które znajdują się w twojej jamie ustnej? Istnieje na to jeden skuteczny sposób. Wypróbuj Corega…

18.99 

Zastosowanie Amol (Opakowanie: 250 ml)Amol (Opakowanie: 250 ml) to płyn z olejkami eterycznymi do stosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego. Stosowany miejscowo poprawia samopoczucie oraz łagodzi nieprzyjemne dolegliwości po ukąszeniach owadów.Efekt działania Amol (Opakowanie: 250 ml)Amol (Opakowanie: 250 ml) zawiera doskonale dobraną kompozycję olejków eterycznych z m.in.: mięty pieprzowej, goździków, cynamonu, lawendy. Ma dział…

29.99 

Aprikosenkernoel (Opakowanie: 125 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

47.99 

Szukasz innego produktu? Sprawdź w BL Market.

Popularne wyszukiwania w 2022 roku:

polprazol, ozempic odchudzanie, saxenda opinie, mysimba opiniewelbox, neurovit opinie, dorminox opinie, pitamet, structum opinie, pramolan opinie, trittico opinie, aklief