PUNKT APTECZNY (Jarosławiec)

Przeglądasz spis aktualnie funkcjonujących aptek w całej Polsce - jesteś na stronie dotyczącej PUNKT APTECZNY (Jarosławiec). Wykaz dotyczy wyłącznie aktywnie działających aptek, punktów aptecznych oraz działów farmacji szpitalnej. Nie znajdziecie Państwo tutaj aptek i innych punktów które zawiesiły swoje funkcjonowanie. Na poniższym wykazie godzin otwarcia aptek, dni tygodnia mogą być wypisane niechronologicznie. Wynika to z różnic w danych dostarczanych przez poszczególne apteki.

PUNKT APTECZNY (Jarosławiec) godziny pracy apteki
BL Market - Serdecznie zachęcamy do korzystania z zestawienia ofert sprzedaży naszych partnerów. W asortymencie znajdziecie Państwo leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne, a także sprzęt medyczny i akcesoria. Ponad 25 tysięcy dobrej jakości produktów polskich i niemieckich - przejdź do sklepu.

Podstawowe informacje na temat PUNKT APTECZNY

Nazwa apteki: PUNKT APTECZNY

Adres apteki: ul. Nadmorska 30 76-107 Jarosławiec

Nazwa podmiotu: SZMULIK BOGDAN APTEKA "ARNIKA"
Forma prawna: OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
REGON:
NIP: 6690305854
Telefon:
E-mail:

W jakich godzinach otwarta jest PUNKT APTECZNY?

Apteka PUNKT APTECZNY przyjmuje Klientów w następujących godzinach:

Sobota:
Wtorek:  –
Poniedzialek:
Niedziela:
Piatek:
Czwartek:
Sroda:  –

Więcej informacji na temat PUNKT APTECZNY

Apteka PUNKT APTECZNY funkcjonuje od 1900-01-01. Jest to punkt apteczny. Aktualnie kierownikiem apteki jest Pan/Pani Natalia Stawicka (nr prawa wykonywania zawodu –  – Centralny Rejestr Farmaceutów).  Apteka działa w miejscowości Jarosławiec, województwo zachodniopomorskie.

Aktualny status apteki: aktywna.

Apteka całodobowa? – NIE

Może Cię także zainteresować: