Puder płynny Aflofarm

Działanie
Lek wykazuje działanie poszczególnych składników: miejscowo znieczulające, przeciwświądowe, osłaniające i ściągające.

Wskazania do stosowania
Pomocniczo w łagodzeniu objawów skórnych ospy wietrznej, półpaśca, ukąszeń owadów.

Jaki jest skład Puder płynny Aflofarm, jakie substancje zawiera?

100 g zawiesiny na skórę zawiera:
substancje czynne: benzokaina 1 g, olejek eteryczny mięty polnej z obniżoną zawartością mentolu 1,5 g, cynku tlenek 18 g,

Zobacz listę produktów zawierających substancję: , .

Zachęcamy także do zapoznania się z wykazem substancji aktywnych. Jest to materiał profesjonalny, który opracowany został przez farmaceutę.

Znajdziesz tu opisy działania substancji, wskazania oraz działania niepożądane. Ponadto do każdej substancji przyporządkowano listę leków, wyrobów medycznych, suplementów diety, które zawierają ją w swoim składzie.

Dawkowanie preparatu Puder płynny Aflofarm – jak stosować ten lek?

Zmienioną chorobowo skórę należy smarować 3 lub 4 razy na dobę.
Przed użyciem wstrząsnąć.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Brak danych ma temat przedawkowania.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Puder płynny Aflofarm – czy mogę spożywać alkohol?

Nie dotyczy.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Puder płynny Aflofarm w okresie ciąży i karmienia piersią?

W ciąży i w okresie karmienia piersią lub gdy istnieje podejrzenie, że kobieta jest w ciąży, lub gdy planuje ciążę, przed zastosowaniem tego leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty.

W okresie ciąży i karmienia piersią lek można stosować jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności.

Cena i dostępność w najbliższej aptece

Dowiedz się ile kosztuje Puder płynny Aflofarm i zarezerwuj w aptece w Twojej okolicy.

Dzięki narzędziu udostępnionemu przez portal ktomalek.pl, sprawdzisz czy preparat jest dostępny na receptę, czy bez recepty.

Uzyskasz także informacje na temat poziomu refundacji także, czyli czy produkt leczniczy jest refundowany i w jakim zakresie.- sprawdź cenę produktu.

Ulotka Puder płynny Aflofarm – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka Puder płynny Aflofarm. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Puder Płynny Aflofarm (1 g + 1,5 g + 18 g)/100 g, zawiesina na skórę (Benzocainum + Menthae arvensis aetheroleum partim mentholum depletum + Zinci oxidum)

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Puder płynny Aflofarm m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Puder Płynny Aflofarm (1 g + 1,5 g + 18 g)/100 g, zawiesina na skórę (Benzocainum + Menthae arvensis aetheroleum partim mentholum depletum + Zinci oxidum)

Opinie - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów / napisz własną opinię (forum)

Stosujesz Puder płynny Aflofarm? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom.

Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.


Ważne! Przeczytaj przed opublikowaniem opinii. Oferty sprzedaży/kupna leków są sukcesywnie usuwane, zgodnie z regulaminem portalu. Zakup produktu leczniczego poza oficjalnym obrotem (z tzw. "drugiej ręki") może być niebezpieczny dla zdrowia.

Aktualna ocena pacjentów:

12345678910
(1 ocen, średnia: 5,00 na 10)

Proszę wpisz swoją opinię!
Proszę, wpisz swoje imię lub pseudonim.