Probiomix

Probiomix zawiera aż 10 szczepów bakteryjnych (4 miliardy żywych mikroorganizmów w dziennej porcji), zdolnych do  “harmonizacji” mikroflory jelit. Pozwala to na zastosowanie preparatu nie tylko w trakcie antybiotykoterapii, ale także w obniżonej odporności i chorobach alergicznych.

Dzięki zawartości inuliny w składzie pozwala na odbudowę własnej flory bakteryjnej.

Preparat posiada duży profil bezpieczeństwa, dzięki czemu może być stosowany zarówno przez dzieci jak i kobiety w ciąży i karmiące piersią. Mogą stosować go także diabetycy, gdyż nie zawiera glutenu.

Jaki jest skład Probiomix, jakie substancje zawiera?

Składniki: inulina, żelatyna, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), kompleks probiotyczny – 10 szczepów żywych mikroorganizmów (Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium breve, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (dwutlenek tytanu).

Probiomix - dawkowanie

Zobacz listę produktów zawierających substancje: , .

Dawkowanie preparatu Probiomix – jak stosować ten lek?

Zaleca się stosować 1 kapsułkę 1-2 razy dziennie w trakcie posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu doby.

Szczepy probiotyczne preparatu stanowią naturalny element mikroflory jelit, dlatego jest on bezpieczny także w przypadku długotrwałego stosowania.

Cena - ile kosztuje Probiomix?

Cena Probiomix i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Probiomix.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Probiomix? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz

Przykładowe produkty na BL Market

Kupuj leki i inne produkty w sprawdzonej aptece za pośrednictwem BL Market

Filters Sort results
Reset Apply

Zastosowanie Eucerin pH5 Lotion mit Pumpe empfindliche Haut (Opakowanie: 400 ml)Eucerin pH5 Lotion mit Pumpe empfindliche Haut (Opakowanie: 400 ml) to delikatny, ale skuteczny produkt do pięlęgnacji ciała. Przeznaczony w szczególności dla skóry wrażliwej, suchej, a także podatnej na alergie.

Sucha i wrażliwa skóra jest szczególnie narażona na niekorzystne działanie czynników środowiskowych.

Produkt wzmacnia naturalne mechanizmy obronne…

Zastosowanie Plaster dla dzieci - wesołe zwierzaki (Opakowanie: 10 szt.)Dzieci ze względu na swoją ciekawość świata często narażone są na urazy. Niestety często nie rozumieją, że każdą ranę trzeba odpowiednio zabezpieczyć. Kupując Plaster dla dzieci - wesołe zwierzaki (Opakowanie: 10 szt.) będziesz w stanie odpowiednio zareagować w chwili, gdy Twojemu dziecku stanie się krzywda. W opakowaniu znajdują się kształty w róż…

Zastosowanie ETIAXIL STRONG Antyperspirant (Opakowanie: 15 ml)ETIAXIL STRONG Antyperspirant (Opakowanie: 15 ml) to antyperspirant w kulce przeznaczony do stosowania pod pachami w przypadku nadmiernej potliwości. Nie musi być stosowany codziennie, ma długotrwałe działanie. Nadaje się do skóry normalnej.Efekt działania ETIAXIL STRONG Antyperspirant (Opakowanie: 15 ml)ETIAXIL STRONG Antyperspirant (Opakowanie: 15 ml) zawiera chlorek glinu – bardzo skuteczną substancję w walce z nadmierną potliwością. Przy kontakcie ze…

Zastosowanie Acerola C 1000 saszetki (Opakowanie: 15 )Acerola C 1000 saszetki (Opakowanie: 15 ) jest suplementem diety zawierającym ekstrakt z owoców aceroli. Preparat przyczynia się do wzmocnienia układu immunologicznego.

Produkt może być stosowany w przypadku niedoborów witaminy C w codziennej diecie, w okresie zwiększonego zapotrzebowania na tę witaminę, a także w okresie zwiększonego ryzyka zachorowania na przeziębienie czy grypę.Efekt działania Acerola C 1000 saszetki (Opakowanie: 15 )…

Zastosowanie Lactulose-MIP syrop (Opakowanie: 500 ml)Lactulose-MIP syrop (Opakowanie: 500 ml) to lek o delikatnym działaniu przeczyszczającym przeznaczonym do przyjmowania w przebiegu zaparć czy jako środek zapobiegawczy encefalopatii wątrobowej.
Preparat może być przyjmowany przez osoby doświadczające problemów z występowaniem zaparć, także o charakterze przewlekłym.
Efekt działania Lactulose-MIP syrop (Opakowanie: 500 ml)Lek wykazuje działanie osmotyczne, które pobudza perystaltykę jelitową, a…