Probiomix

Probiomix zawiera aż 10 szczepów bakteryjnych (4 miliardy żywych mikroorganizmów w dziennej porcji), zdolnych do  “harmonizacji” mikroflory jelit. Pozwala to na zastosowanie preparatu nie tylko w trakcie antybiotykoterapii, ale także w obniżonej odporności i chorobach alergicznych.

Dzięki zawartości inuliny w składzie pozwala na odbudowę własnej flory bakteryjnej.

Preparat posiada duży profil bezpieczeństwa, dzięki czemu może być stosowany zarówno przez dzieci jak i kobiety w ciąży i karmiące piersią. Mogą stosować go także diabetycy, gdyż nie zawiera glutenu.

Jaki jest skład Probiomix, jakie substancje zawiera?

Składniki: inulina, żelatyna, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), kompleks probiotyczny – 10 szczepów żywych mikroorganizmów (Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium breve, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium longum), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (dwutlenek tytanu).

Probiomix - dawkowanie

Zobacz listę produktów zawierających substancje: , .

Dawkowanie preparatu Probiomix – jak stosować ten lek?

Zaleca się stosować 1 kapsułkę 1-2 razy dziennie w trakcie posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu doby.

Szczepy probiotyczne preparatu stanowią naturalny element mikroflory jelit, dlatego jest on bezpieczny także w przypadku długotrwałego stosowania.

Dostępność w najbliższej aptece

Sprawdź dostępność i zarezerwuj produkt w aptece w Twojej okolicy.

Dzięki narzędziu udostępnionemu przez portal ktomalek.pl, sprawdzisz czy preparat jest dostępny na receptę, czy bez recepty. Uzyskasz także informacje na temat poziomu refundacji także, czyli czy produkt leczniczy jest refundowany i w jakim zakresie - sprawdź dostępność w najbliższej aptece.

Opinie o Probiomix - forum pacjentów

Stosujesz Probiomix? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz