Konsultacja merytoryczna:

Plaster nostrzykowy Gemi

Plaster przyspieszający gojenie.

Wskazania do stosowania:

Owrzodzenia i stany zapalne skóry.

Plaster nostrzykowy GEMI przyspiesza gojenie drobnych ran i owrzodzeń. Lek ten ma postać plastra do stosowania miejscowego na skórę. Lek rozmiękcza skórę, przyspiesza gojenie, ma również lekkie działanie przeciwzapalne.

Jaki jest skład Plaster nostrzykowy Gemi, jakie substancje zawiera?

Meliloti emplastrum

Zobacz listę produktów zawierających substancje:

Dawkowanie preparatu Plaster nostrzykowy Gemi – jak stosować ten lek?

Do stosowania zewnętrznego. Nakładać na owrzodzenia lub skórę ze zmianami zapalnymi.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Brak danych.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Plaster nostrzykowy Gemi – czy mogę spożywać alkohol?

Nie dotyczy.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Plaster nostrzykowy Gemi w okresie ciąży i karmienia piersią?

Brak danych.

Ulotka Plaster nostrzykowy Gemi – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Brak ulotki dla pacjenta.

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Plaster nostrzykowy Gemi m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Brak charakterystyki produktu leczniczego.

Cena - ile kosztuje Plaster nostrzykowy Gemi?

Cena Plaster nostrzykowy Gemi i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Plaster nostrzykowy Gemi.

Opinie, forum - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Plaster nostrzykowy Gemi? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz