PANACEUM (Gliwice)

Przeglądasz spis aktualnie funkcjonujących aptek w całej Polsce - jesteś na stronie dotyczącej PANACEUM (Gliwice). Wykaz dotyczy wyłącznie aktywnie działających aptek, punktów aptecznych oraz działów farmacji szpitalnej. Nie znajdziecie Państwo tutaj aptek i innych punktów które zawiesiły swoje funkcjonowanie. Na poniższym wykazie godzin otwarcia aptek, dni tygodnia mogą być wypisane niechronologicznie. Wynika to z różnic w danych dostarczanych przez poszczególne apteki.

PANACEUM (Gliwice) godziny pracy apteki
BL Market - Serdecznie zachęcamy do korzystania z zestawienia ofert sprzedaży naszych partnerów. W asortymencie znajdziecie Państwo leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne, a także sprzęt medyczny i akcesoria. Ponad 25 tysięcy dobrej jakości produktów polskich i niemieckich - przejdź do sklepu.

Podstawowe informacje na temat PANACEUM

Nazwa apteki: PANACEUM

Adres apteki: ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1 44-100 Gliwice

Nazwa podmiotu: PANACEUM J. KOBIELA SPÓŁKA JAWNA
Forma prawna: SPÓŁKA JAWNA
REGON:
NIP:
Telefon: 032 2313638
E-mail: APANACEUM@GO2.PL

W jakich godzinach otwarta jest PANACEUM?

Apteka PANACEUM przyjmuje Klientów w następujących godzinach:

:
:  –
:
:
:
:
:  –

Więcej informacji na temat PANACEUM

Apteka PANACEUM funkcjonuje od 1990-09-19. Jest to apteka ogólnodostępna. Aktualnie kierownikiem apteki jest Pan/Pani Bianka Stolarska (nr prawa wykonywania zawodu –  06066994 – Centralny Rejestr Farmaceutów).  Apteka działa w miejscowości Gliwice, województwo śląskie.

Aktualny status apteki: aktywna.

Apteka całodobowa?

Może Cię także zainteresować: