OLEJEK PICHTOWY PICHTOSEPT

KATEGORIA:
SUPLEMENTY DIETY

SUBSTANCJA CZYNNA:

OLEJEK PICHTOWY PICHTOSEPT - INFORMACJE I OPINIE O SUPLEMENCIE DIETYNa tej stronie znajdują się informacje o suplemencie diety OLEJEK PICHTOWY PICHTOSEPT. Znajduje się tutaj pełny opis suplementu, informacje o tym jak działa ten suplement, w tym wskazania do stosowania suplementu. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować suplement diety OLEJEK PICHTOWY PICHTOSEPT oraz jakie jest zalecane dawkowanie. Ponadto na stronie produktu zawarte zostały informacje na temat skład suplementu (substancje czynne i pomocnicze).

Poniżej znajduje się lista zamienników. Są to produkty lecznicze zawierające co najmniej jedną wspólną substancję czynną, co aktualnie przeglądany produkt- znajdź odpowiednik. Zaimplementowaliśmy narzędzie umożliwiające wyszukanie suplementu diety w najbliższej aptece, sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie go. Istnieje także możliwość sprawdzenia ceny suplementu - zarezerwuj w aptece. Na końcu tej strony znajdują się opinie pacjentów stosujących suplement diety OLEJEK PICHTOWY PICHTOSEPT (forum o suplementach diety).

CO TO JEST I JAK DZIAŁA OLEJEK PICHTOWY PICHTOSEPT? – OPIS I WSKAZANIA

Suplement diety o działaniu ogólnie wzmacniającym organizm. Olejek pichtowy otrzymywany jest z syberyjskiej jodły białokorej rosnącej na czystych ekologicznie terenach Syberii.

SKŁAD OLEJEK PICHTOWY PICHTOSEPT, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

100% olejek z syberyjskiej jodły białokorej.

JAKIE JEST DAWKOWANIE OLEJEK PICHTOWY PICHTOSEPT? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

5 do 10 kropli na łyżeczce cukru lub miodu na dzień.

Olejek pichtowy można spożywać, wcierać w bolące miejsca, stosować do inhalacji (ok. 5 minut) oraz 20-minutowych okładów lub dodawać do kąpieli.

REZERWACJA SUPLEMENTU DIETY W APTECE - OLEJEK PICHTOWY PICHTOSEPT CENA

OLEJEK PICHTOWY PICHTOSEPT OPINIE PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here