OLEJ KAMFOROWY AFLOFARM

OPIS DZIAŁANIA / WSKAZANIA

Jakie są wskazania do stosowania leku OLEJ KAMFOROWY AFLOFARM oraz jak działa ten lek?

Działanie i wskazania do stosowania: Olej kamforowy wywołuje miejscowe przekrwienie. Stosowany jest zewnętrznie na skórę w bólach mięśni i stawów.

SKŁAD

Jaki jest skład leku OLEJ KAMFOROWY AFLOFARM? Jaką zawiera substancję czynną oraz substancje pomocnicze?

Kamfora 10,0 g
Olej rzepakowy 90,0 g

STOSOWANIE / DAWKOWANIE

Jakie jest zalecane dawkowanie leku OLEJ KAMFOROWY AFLOFARM? Jak prawdłowo i bezpiecznie stosować ten lek? Jak długo stosować?

Podanie na skórę.

Dorośli, młodzież i dzieci powyżej 6 lat: smarować bolące miejsca 1-2 razy dziennie.

PRZEDAWKOWANIE

Jak postępować w przypadku przedawkowania leku OLEJ KAMFOROWY AFLOFARM? Co zrobić, gdy przypadkowo przyjęto większą dawkę leku niż zalecana?

Brak danych.

STOSOWANIE Z JEDZENIEM I PICIEM (W TYM Z ALKOHOLEM)

Czy można jeść i pić stosując ten lek? Czy można pić alkohol? Zastosowanie leku OLEJ KAMFOROWY AFLOFARM przy jednoczesnym spożywaniu pokarmów i napojów?

Podczas stosowania jakiegokolwiek leku, nie należy spożywać alkoholu.

Nie dotyczy – roztwór na skórę.

CIĄŻA I KARMIENIE PIERSIĄ

Czy kobieta będąca w ciąży lub karmiąca piersią może zażywać lek OLEJ KAMFOROWY AFLOFARM? Jakie środki ostrożności należy zachować?

Brak danych. Nie zaleca się stosowania leku w okresie ciąży i karmienia.
piersią.

DOKUMENTACJA LEKU OLEJ KAMFOROWY AFLOFARM – DOKUMENTY W FORMACIE PDF LUB DOC

Udostępniliśmy możliwość ściągnięcia pełnej dokumentacji leku: ulotki dla pacjenta oraz charakterystyki produktu leczniczego (dla faramceutów, lekarzy i personelu medycznego).

POBIERZ ULOTKĘ

ULOTKA LEKU OLEJ KAMFOROWY AFLOFARM - Oprócz informacji, które udostępniśmy w powyższym opisie, ulotka leku zawiera dodatkowo szczegółowe informacje m.in. skutki uboczne stosowania leku, interakcje z innymi lekami, przeciwwskazania do stosowania leku.


POBIERZ CHARAKTERYSTYKĘ

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO (CHPL) - Zawiera profesjonalne informacje przeznaczone wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Dane zawarte w tym dokumencie są uszczegółowione w stosunku do ulotki leku. Dodatkowo zawiera informacje o właściwościach farmakologicznych leku, danych farmaceutycznych, postaci farmaceutycznej, danych klinicznych.

Brak charakterystyki produktu leczniczego.
ZAREZERWUJ OLEJ KAMFOROWY AFLOFARM W NAJBLIŻSZEJ APTECE

Rezerwacja leku w najbliższej aptece w Twojej okolicy, za pośrednictwem serwisu ktomalek.pl. Możliwość rezerwacji leku zarówno na receptę, jak i bez recepty. Jeżeli apteka udostępnia informacje, istnieje możliwość weryfikacji jaka jest aktualna cena leku. Sprawdź gdzie kupić ten lek. Kupuj wygodnie i najtaniej. Podczas rezerwacji nie są pobierane żadne opłaty – za wybrane produkty zapłacisz w aptece. Sprawdź także, czy lek OLEJ KAMFOROWY AFLOFARM jest refundowany oraz czy wymagana jest recepta.

OPINIE O LEKU OLEJ KAMFOROWY AFLOFARM

Poznaj opinie pacjentów stosujących lek lub podziel się własnymi spostrzeżeniami

FORUM O LEKACH - PODZIEL SIĘ OPINIĄ. TO BARDZO PROSTE!! :)

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here