Olej kamforowy aflofarm

Działanie i wskazania do stosowania: Olej kamforowy wywołuje miejscowe przekrwienie. Stosowany jest zewnętrznie na skórę w bólach mięśni i stawów.

Jaki jest skład Olej kamforowy aflofarm, jakie substancje zawiera?

Kamfora 10,0 g
Olej rzepakowy 90,0 g

Zobacz listę produktów zawierających substancje: , .

Dawkowanie preparatu Olej kamforowy aflofarm – jak stosować ten lek?

Podanie na skórę.

Dorośli, młodzież i dzieci powyżej 6 lat: smarować bolące miejsca 1-2 razy dziennie.

Przedawkowanie – zastosowanie zbyt dużej dawki

Brak danych.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Olej kamforowy aflofarm – czy mogę spożywać alkohol?

Nie dotyczy – roztwór na skórę.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Olej kamforowy aflofarm w okresie ciąży i karmienia piersią?

Brak danych. Nie zaleca się stosowania leku w okresie ciąży i karmienia.
piersią.

Ulotka Olej kamforowy aflofarm – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka przeznaczona dla pacjentów. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Olej kamforowy Aflofarm Oleum camphoratum Roztwór na skórę, 10%

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Olej kamforowy aflofarm m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Brak charakterystyki produktu leczniczego.

Dostępność w najbliższej aptece

Sprawdź dostępność i zarezerwuj produkt w aptece w Twojej okolicy.

Dzięki narzędziu udostępnionemu przez portal ktomalek.pl, sprawdzisz czy preparat jest dostępny na receptę, czy bez recepty. Uzyskasz także informacje na temat poziomu refundacji także, czyli czy produkt leczniczy jest refundowany i w jakim zakresie - sprawdź dostępność w najbliższej aptece.

Opinie o Olej kamforowy aflofarm - forum pacjentów

Stosujesz Olej kamforowy aflofarm? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz