Na Przełęczy (Łódź)

Przeglądasz spis aktualnie funkcjonujących aptek w całej Polsce - jesteś na stronie dotyczącej Na Przełęczy (Łódź). Wykaz dotyczy wyłącznie aktywnie działających aptek, punktów aptecznych oraz działów farmacji szpitalnej. Nie znajdziecie Państwo tutaj aptek i innych punktów które zawiesiły swoje funkcjonowanie. Na poniższym wykazie godzin otwarcia aptek, dni tygodnia mogą być wypisane niechronologicznie. Wynika to z różnic w danych dostarczanych przez poszczególne apteki.

Na Przełęczy (Łódź) godziny pracy apteki

Planujesz zakupy w aptece?

BL Market - Serdecznie zachęcamy do korzystania z zestawienia ofert sprzedaży naszych partnerów. W asortymencie znajdziecie Państwo leki OTC, suplementy diety, wyroby medyczne, a także sprzęt medyczny i akcesoria. Ponad 25 tysięcy dobrej jakości produktów polskich i niemieckich - przejdź do sklepu.

Podstawowe informacje na temat Na Przełęczy

Nazwa apteki: Na Przełęczy

Adres apteki: ul. Przełęcz 1 92-114 Łódź

Nazwa podmiotu:
Forma prawna: OSOBA FIZYCZNA PROWADZĄCA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ
REGON:
NIP: 7291384485
Telefon: 42 679-34-88
E-mail: Ap_przelecz@interia.pl

W jakich godzinach otwarta jest Na Przełęczy?

Apteka Na Przełęczy przyjmuje Klientów w następujących godzinach:

Wtorek: 08:00 – 20:00
Niedziela:  –
Sobota: 08:00 – 15:00
Poniedzialek: 08:00 – 20:00
Piatek: 08:00 – 20:00
Sroda: 08:00 – 20:00
Czwartek:  08:00 – 20:00

Więcej informacji na temat Na Przełęczy

Apteka Na Przełęczy funkcjonuje od 1996-06-26. Jest to apteka ogólnodostępna. Aktualnie kierownikiem apteki jest Pan/Pani Monika Zalega (nr prawa wykonywania zawodu –  11020912 – Centralny Rejestr Farmaceutów).  Apteka działa w miejscowości Łódź, województwo łódzkie.

Aktualny status apteki: aktywna.

Apteka całodobowa? – NIE

Może Cię także zainteresować:

Przykładowe produkty na BL Market

Kupuj leki i inne produkty w sprawdzonej aptece za pośrednictwem BL Market

Filters Sort results
Reset Apply

Wyrób medyczny Mufluil ma postać ampułek z siarczanową wodą termalną i aminokwasem zawierającym siarkę. Jest to preparat do stosowania zapobiegawczo lub wspomagająco leczenie np. zapalenia zatok przynosowych, nieżytu nosa i bólu gardła.

Preparat Lamisilatt Dermgel znajduje zastosowanie w przypadku: grzybica stóp (najczęściej na jednej lub dwóch stopach pomiędzy palcami, na podeszwowym sklepieniu stopy-podbiciu), grzybica fałdów skórnych (w pachwinach, na wewnętrznej

Allnutrition Tribulus testosterone booster to naturalny sposób na wsparcie rozbudowy mięśni i ich regeneracji po treningu oraz na spalanie tkanki tłuszczowej. Kapsułki zawierają standaryzowany na zawartość saponin wyciąg z Tribulus Terrestris.

Anaftin Płyn do płukania jamy ustnej to produkt, który sprzyja zredukowaniu odczuwanego bólu oraz przyśpiesza proces gojenia się uszkodzonej śluzówki. Wyraźnie łagodzi podrażnienia.

Osłabione paznokcie manifestują się zwiększoną łamliwością oraz spowolnieniem wzrostu. Intensywne serum wzmacniające do paznokci Long 4 Lashes przyczynia się do wzmocnienia struktury keratynowej paznokci, działa regenerująco i odżywczo.

Preparat dla osób, u których występuje zwiększone zapotrzebowania na żelazo, a jego dostarczanie wraz z dietą jest niewystarczające. Suplement diety Sideral ORO zawiera żelazo w opatentowanej postaci Sideral® r.m. – Sucrosomial® Iron.

DEXAK to jeden z niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Dzięki zawartości trometamolu deksketoprofenu zwalcza ból oraz łagodzi stany zapalne. Przyczynia się do obniżenia podwyższonej temperatury ciała.

Pięć szczepów probiotycznych, które zawarto w suplemencie diety Sanprobi Active & Sport, wyselekcjonowano z najwyższą starannością i połączono w taki sposób, aby wspomagać organizm osób regularnie uprawiających aktywność fizyczną.

REUTTER Cukierki melisowe, dzięki zawartości melisy pozytywnie wpływa na funkcjonowanie części wegetatywnej układu nerwowego. Preparat przywraca równowagę i spokój.

SINUFAST to naturalny preparat, który działa wspomagająco na oczyszczanie zatok i produkcję wydzieliny. Ponadto pobudza naturalne mechanizmy obronne organizmu i łagodzi podrażnienia.

Czeka Cię wytężona praca umysłowa, zafunduj sobie małe wsparcie w postaci suplementu diety Doppelherz Aktiv Lecytyna + Vit. B. Preparat wspomaga pracę umysłową oraz koncentrację, a to dzięki cholinie, kwasom WNKT oraz kompleksowi witamin z grupy…

Produkt leczniczy Acatar Allergy aerozol do nosa jako substancję czynną zawiera azelastyny chlorowodorek. Jest to lek przeciwhistaminowy wskazany do stosowania między innymi w leczeniu objawów sezonowego, alergicznego zapalenia śluzówki nosa.

REVITASENS to preparat, który zawiera cenne składniki odpowiadające za utrzymanie dobrego nastroju i uzyskanie równowagi emocjonalnie. Pozytywnie oddziałuje na funkcjonowanie układu nerwowego.

Suplement diety neoFitoroid marki Aboca spośród innych preparatów o podobnym działaniu wyróżnia się unikalnym składem. Znajdziemy tu bowiem Helydol, czyli liofilizowany ekstrakt z kocanki włoskiej.

Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego Hashima forte to pierwszy produkt do postępowania dietetycznego przy chorobie Hashimoto. Preparat zawiera cynk, dwie witaminy – B1 i D oraz selen w postaci wysoko przyswajalnej L-selenometioniny.

Naturalny suplement diety Nasiona Ostropestu Plamistego w postaci całych ziaren to doskonały sposób na usprawnienie pracy wątroby, jej detoksykację oraz regenerację. Pomoże on także utrzymać serce w dobrej kondycji i wesprze terapię cukrzycy typu…

W składzie suplementu diety Kapilar zawarto dihydrokwercetynę, czyli substancję z grupy flawonoidów. Preparat polecany jest jako uzupełnienie codziennej diety dla osób, które chcą zadbać o prawidłowy stan układu sercowo-naczyniowego.

BEBILON 1 to dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia medycznego, który dzięki zawartości prebiotyków pozytywnie wpływa na mikroflorę bakteryjną jelit. Stworzony z myślą o dzieciach od urodzenia do 6 miesiąca życia.

MELATONINA+B6 to preparat, który wspomaga regulację biologicznego rytmu dobowego. Neutralizuje dolegliwości związane z zaburzeniami snu wywołanymi przez zmianę sfer czasowych.

Zanim trafisz do lekarza z poważnymi dolegliwościami związanymi ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi, warto wcześniej troszkę o siebie zadbać. Świetnym rozwiązaniem będzie suplement diety Singularis Cholesteron.