Leko zestaw iniekcyjny

Leko gaziki

W skład produktu Leko zestaw iniekcyjny wchodzi jałowy gazik nasączony 70% alkoholem izopropylowym o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym, służący do odkażania i oczyszczania skóry oraz suchy jałowy gazik do zabezpieczenia miejsca wkłucia. Leko zestaw iniekcyjny stosuje się przy wykonywaniu zastrzyków, infuzji, szczepień, przy pobieraniu krwi lub akupunkturze.

Jaki jest skład Leko zestaw iniekcyjny, jakie substancje zawiera?

Substancja czynna: 70% alkohol izopropylowy (1 g).
Zestaw zawiera:
1. Jałowy gazik z włókniny wiskozowo-poliestrowej nasączony 70% alkoholem izopropylowym.
2. Jałowy gazik z włókniny wiskozowo-poliestrowej suchy.

Zobacz listę produktów zawierających substancję: .

Zachęcamy także do zapoznania się z wykazem substancji aktywnych. Jest to materiał profesjonalny, który opracowany został przez farmaceutę.

Znajdziesz tu opisy działania substancji, wskazania oraz działania niepożądane. Ponadto do każdej substancji przyporządkowano listę leków, wyrobów medycznych, suplementów diety, które zawierają ją w swoim składzie.

Dawkowanie preparatu Leko zestaw iniekcyjny – jak stosować ten lek?

Leko zestaw iniekcyjny stosować zewnętrznie, miejscowo.
Gaziki przeznaczone są do jednorazowego użycia.
Gazik nasączony alkoholem izopropylowym należy wyjąć z saszetki i odkazić nim skórę przed wykonaniem wkłucia. Suchy jałowy gazik służy do zabezpieczenia miejsca wkłucia.

Co mogę jeść i pić podczas stosowania Leko zestaw iniekcyjny – czy mogę spożywać alkohol?

Brak informacji na temat związku stosowania leku Leko zestaw iniekcyjny z jedzeniem i piciem.

Łączenie alkoholu z niektórymi lekami może być groźne dla zdrowia, a nawet życia. Dowiedz się więcej na temat interakcji leków z alkoholem.

Czy można stosować Leko zestaw iniekcyjny w okresie ciąży i karmienia piersią?

Przed zastosowaniem Leko zestaw iniekcyjny należy poradzić się lekarza.

Cena i dostępność w najbliższej aptece

Dowiedz się ile kosztuje Leko zestaw iniekcyjny i zarezerwuj w aptece w Twojej okolicy.

Dzięki narzędziu udostępnionemu przez portal ktomalek.pl, sprawdzisz czy preparat jest dostępny na receptę, czy bez recepty.

Uzyskasz także informacje na temat poziomu refundacji także, czyli czy produkt leczniczy jest refundowany i w jakim zakresie.- sprawdź cenę produktu.

Ulotka Leko zestaw iniekcyjny – do pobrania pełna wersja ulotki dla pacjenta

Do pobrania pełna ulotka Leko zestaw iniekcyjny. Oprócz informacji zawartych na naszej stronie, znajdziesz tu dodatkowo następujące dane: skutki uboczne, przeciwwskazania, działania niepożądane, interakcje z innymi lekami, wpływ substancji na prowadzenie pojazdów i maszyn oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Ściągnij ulotkę przeznaczoną dla pacjenów w formacie pdf:

Brak ulotki w bazie.

Charakterystyka produktu leczniczego (ChPL) – dokumentacja dla lekarzy i farmaceutów

Ściągnij charakterystykę produktu leczniczego, zawierającą specjalistyczne informacje na temat Leko zestaw iniekcyjny m.in. postać farmaceutyczna, dane kliniczne, interakcje z innymi produktami leczniczymi, właściwości farmakologiczne, dane farmaceutyczne. ChPL jest dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego. Pobierz ChPL w formacie pdf:

Brak charakterystyki w bazie.

Opinie - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów / napisz własną opinię (forum)

Stosujesz Leko zestaw iniekcyjny? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom.

Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.


Ważne! Przeczytaj przed opublikowaniem opinii. Oferty sprzedaży/kupna leków są sukcesywnie usuwane, zgodnie z regulaminem portalu. Zakup produktu leczniczego poza oficjalnym obrotem (z tzw. "drugiej ręki") może być niebezpieczny dla zdrowia.

Aktualna ocena pacjentów:

12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy

Proszę wpisz swoją opinię!
Proszę, wpisz swoje imię lub pseudonim.