LECYTYNA AVET 1200 MG

KATEGORIA:
SUPLEMENTY DIETY

SUBSTANCJA CZYNNA:

LECYTYNA AVET 1200 MG - INFORMACJE I OPINIE O SUPLEMENCIE DIETYNa tej stronie znajdują się informacje o suplemencie diety LECYTYNA AVET 1200 MG. Znajduje się tutaj pełny opis suplementu, informacje o tym jak działa ten suplement, w tym wskazania do stosowania suplementu. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować suplement diety LECYTYNA AVET 1200 MG oraz jakie jest zalecane dawkowanie. Ponadto na stronie produktu zawarte zostały informacje na temat skład suplementu (substancje czynne i pomocnicze).

Poniżej znajduje się lista zamienników. Są to produkty lecznicze zawierające co najmniej jedną wspólną substancję czynną, co aktualnie przeglądany produkt- znajdź odpowiednik. Zaimplementowaliśmy narzędzie umożliwiające wyszukanie suplementu diety w najbliższej aptece, sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie go. Istnieje także możliwość sprawdzenia ceny suplementu - zarezerwuj w aptece. Na końcu tej strony znajdują się opinie pacjentów stosujących suplement diety LECYTYNA AVET 1200 MG (forum o suplementach diety).

CO TO JEST I JAK DZIAŁA LECYTYNA AVET 1200 MG? – OPIS I WSKAZANIA

Lecytyna 1200 MG avet suplement diety jest przeznaczony dla osób, które chcą wzbogacić swoją dietę w lecytynę sojową, która korzystnie wpływa na pamięć i koncentrację oraz utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu.

SKŁAD LECYTYNA AVET 1200 MG, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

Lecytyna sojowa, żelatyna, glicerol – substancja wiążąca.
Lecytyna sojowa – 1200 mg.

JAKIE JEST DAWKOWANIE LECYTYNA AVET 1200 MG? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

1 kapsułka, najlepiej podczas posiłku.

REZERWACJA SUPLEMENTU DIETY W APTECE - LECYTYNA AVET 1200 MG CENA

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane - dowiedz się więcej.

LECYTYNA AVET 1200 MG OPINIE PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here