KLIMAKT-HEEL T

KATEGORIA:
LEKI HOMEOPATYCZNE

SUBSTANCJA CZYNNA:

KLIMAKT-HEEL T - INFORMACJE I OPINIE O LEKUNa tej stronie znajdują się informacje o leku KLIMAKT-HEEL T. Znajduje się tutaj pełny opis leku, informacje o tym jak działa ten lek, w tym wskazania do stosowania leku. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować ten lek oraz jakie jest zalecane dawkowanie. Ponadto na stronie produktu zawarte zostały następujące informacje: skład leku (substancje czynne i pomocnicze), objawy i zalecenia w przypadku przyjęcia zbyt dużej dawki leku - przedawkowanie, informacje na temat przyjmowania leku razem pokarmami i napojami (jedzenie, picie - alkohol), wskazówki dla kobiet w ciąży i karmiących piersią - stosowanie w ciąży oraz w trakcie karmienia piersią.

Bardziej dociekliwi pacjenci mogą ściągnąć pełną ulotkę leku KLIMAKT-HEEL T w formacie pdf - ulotka leku zawiera dodatkowe informacje, których nie zdołaliśmy umieścić na portalu m.in.: interakcje z innymi lekami, możliwe działania niepożądane, przeciwwskazania - czyli, kiedy nie stosować leku, jak przechowywać lek, zawartość opakowania, informacje o możliwości prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn, przerwanie stosowania leku, pominięcie dawki oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Wraz z ulotką dla pacjentów, udostępniliśmy możliwość pobrania charakterystyki produktu leczniczego (CHPL), która jest profesjonalnym dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego i pracowników aptek (lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów itp.). Dokument ten zawiera szczegółowe informacje m.in.: właściwości farmakologiczne, szczegółowe dane kliniczne, dane farmaceutyczne.

Pod dokumentami znajduje się lista zamienników. Są to produkty lecznicze zawierające co najmniej jedną wspólną substancję czynną, co aktualnie przeglądany lek - znajdź odpowiednik. Zaimplementowaliśmy narzędzie umożliwiające wyszukanie leku w najbliższej aptece, sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie go. Istnieje także możliwość sprawdzenia ceny leku, poziomu refundacji oraz weryfikacji, czy wymagana jest recepta, czy też lek dostępny jest bez recepty - zarezerwuj w aptece. Na końcu tej strony znajdują się opinie pacjentów stosujących ten lek (forum o lekach).

CO TO JEST I JAK DZIAŁA KLIMAKT-HEEL T? – OPIS I WSKAZANIA

Homeopatyczny produkt leczniczy ze wskazaniami leczniczymi.

Klimakt-Heel T, tabletki, jest lekiem homeopatycznym stosowanym wspomagająco w leczeniu objawów menopauzy takich jak: uderzenia gorąca, pocenie nocne, zmiany nastroju itp.

SKŁAD KLIMAKT-HEEL T, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

Substancjami czynnymi w 1 tabletce leku Klimakt-Heel T są:
90 mg Lachesis D12
30 mg Sanguinariacanadensis D6
30 mg Sepia officinalis D4
30 mg Simaroubacedron D4
60 mg Stannummetallicum D12
30 mg Strychnosignatii D4
30 mg Sulfur D4

Pozostałe składniki: stearynian magnezu, laktoza.

JAKIE JEST DAWKOWANIE KLIMAKT-HEEL T? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Zalecana dawka
Dorosłe kobiety: zwykle po 1 tabletce 3 razy dziennie.

Sposób stosowania
– Tabletkę należy powoli rozpuścić w ustach.
– Lek należy przyjmować pomiędzy posiłkami.
– Nie przekraczać zaleconej dawki.
– Jeśli pomimo stosowania leku objawy nie ustępują, należy poradzić się lekarza

PRZYJĘCIE WIĘKSZEJ DAWKI KLIMAKT-HEEL T, NIŻ ZALECANA – PRZEDAWKOWANIE

W razie przyjęcia większej niż zalecana dawki leku, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

STOSOWANIE PREPARATU Z JEDZENIEM I PICIEM – W TYM Z ALKOHOLEM

Tak jak wszystkie homeopatyczne produkty lecznicze, lek Klimakt-Heel T powinien być przyjmowany pomiędzy posiłkami.

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane - dowiedz się więcej.

CZY MOŻNA STOSOWAĆ KLIMAKT-HEEL T W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ?

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku. Lek nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

ULOTKA LEKU KLIMAKT-HEEL T – SKUTKI UBOCZNE, INTERAKCJE, PRZECIWWSKAZANIA, DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO – KLIMAKT-HEEL T CHPL – WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE, DANE KLINICZNE I FARMACEUTYCZNE

REZERWACJA LEKU W APTECE - KLIMAKT-HEEL T CENA, REFUNDACJA

KLIMAKT-HEEL T OPINIE PACJENTÓW O LEKU - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O LEKU:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here