INNEOV CELLULIT

KATEGORIA:
SUPLEMENTY DIETY

SUBSTANCJA CZYNNA:
, ,

INNEOV CELLULIT - INFORMACJE I OPINIE O SUPLEMENCIE DIETYNa tej stronie znajdują się informacje o suplemencie diety INNEOV CELLULIT. Znajduje się tutaj pełny opis suplementu, informacje o tym jak działa ten suplement, w tym wskazania do stosowania suplementu. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować suplement diety INNEOV CELLULIT oraz jakie jest zalecane dawkowanie. Ponadto na stronie produktu zawarte zostały informacje na temat skład suplementu (substancje czynne i pomocnicze).

Poniżej znajduje się lista zamienników. Są to produkty lecznicze zawierające co najmniej jedną wspólną substancję czynną, co aktualnie przeglądany produkt- znajdź odpowiednik. Zaimplementowaliśmy narzędzie umożliwiające wyszukanie suplementu diety w najbliższej aptece, sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie go. Istnieje także możliwość sprawdzenia ceny suplementu - zarezerwuj w aptece. Na końcu tej strony znajdują się opinie pacjentów stosujących suplement diety INNEOV CELLULIT (forum o suplementach diety).

CO TO JEST I JAK DZIAŁA INNEOV CELLULIT? – OPIS I WSKAZANIA

Suplement diety przeznaczony jest dla osób ze skłonnością do cellulitu.

SKŁAD INNEOV CELLULIT, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

wyciąg z zielonej herbaty
siarczan glukozaminy
ekstrakt z kory sosny nadmorskiej

JAKIE JEST DAWKOWANIE INNEOV CELLULIT? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

2 kapsułki 2 razy dziennie.

Stosowanie doustne.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

REZERWACJA SUPLEMENTU DIETY W APTECE - INNEOV CELLULIT CENA

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane - dowiedz się więcej.

INNEOV CELLULIT OPINIE PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O SUPLEMENCIE DIETY:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here