ILADIAN DIRECT PLUS

KATEGORIA:
WYROBY MEDYCZNE

SUBSTANCJA CZYNNA:
, , ,

ILADIAN DIRECT PLUS - INFORMACJE I OPINIE O WYROBIE MEDYCZNYM

Na tej stronie znajdują się informacje o wyrobie medycznym ILADIAN DIRECT PLUS. Znajduje się tutaj pełny opis produktu, informacje o tym jak działa ten wyrób, w tym wskazania do stosowania wyrobu medycznego. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować wyrób medyczny ILADIAN DIRECT PLUS oraz jakie jest zalecane dawkowanie. Ponadto na stronie produktu zawarte zostały informacje na temat składu prduktu (substancje czynne i pomocnicze).

Poniżej znajduje się lista zamienników. Są to produkty lecznicze zawierające co najmniej jedną wspólną substancję czynną, co aktualnie przeglądany produkt - znajdź odpowiednik. Zaimplementowaliśmy narzędzie umożliwiające wyszukanie suplementu diety w najbliższej aptece, sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie go. Istnieje także możliwość sprawdzenia ceny wyrobu medycznego - zarezerwuj w aptece. Na końcu tej strony znajdują się opinie pacjentów stosujących wyrób medyczny ILADIAN DIRECT PLUS (forum o wyrobach medycznych).

CO TO JEST I JAK DZIAŁA ILADIAN DIRECT PLUS? – OPIS I WSKAZANIA

Iladian direct plus działa na każdy rodzaj infekcji intymnych – grzybiczych, bakteryjnych i mieszanych. To wyrób medyczny, którego skład utrzymuje, a także pozwala przywrócić fizjologiczne pH pochwy oraz korzystnie wpływa na rozwój naturalnej flory bakteryjnej. Tabletki dopochwowe to skuteczny i ważny element terapii wspomagający leczenie grzybiczych i bakteryjnych infekcji intymnych. Utrzymując prawidłowe pH pochwy zapobiega namnażaniu szkodliwych drobnoustrojów, tym samym powstrzymuje rozwój infekcji powodujących dokuczliwe objawy takie jak pieczenie, swędzenie czy upławy. Dodatkowo zmniejsza podatność na mikrourazy które mogą być przyczyną infekcji intymnej.

Iladian direct plus powinien być stosowany jak najszybciej w przypadku zaobserwowania upławów, nieprzyjemnego zapachu z pochwy, świądu pochwy i sromu; uczucia pieczenia, bólu i dyskomfortu podczas stosunku płciowego( wynikającego z suchości pochwy), zaczerwienienia okolic zewnętrznych narządów płciowych.

SKŁAD ILADIAN DIRECT PLUS, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

kwas L-askorbinowy, inulina, witamina E, kwas hialuronowy oraz substancje pomocnicze.

JAKIE JEST DAWKOWANIE ILADIAN DIRECT PLUS? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Preparat przeznaczony wyłącznie do stosowania dopochwowego.

Zaleca się stosowanie 1 tabletki raz dziennie (najlepiej na noc) przez okres 7-8 dni.

Profilaktycznie można stosować 1 tabletkę dopochwową 2 razy w tygodniu.

REZERWACJA WYROBU MEDYCZNEGO W APTECE - ILADIAN DIRECT PLUS CENA

ILADIAN DIRECT PLUS OPINIE PACJENTÓW O WYROBIE MEDYCZNYM - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O WYROBIE MEDYCZNYM:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here