HYPERHERBA

KATEGORIA:
LEKI PSYCHIATRYCZNE
TRADYCYJNE PRODUKTY LECZNICZE ROŚLINNE

SUBSTANCJA CZYNNA:

HYPERHERBA - INFORMACJE I OPINIE O LEKUNa tej stronie znajdują się informacje o leku HYPERHERBA. Znajduje się tutaj pełny opis leku, informacje o tym jak działa ten lek, w tym wskazania do stosowania leku. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować ten lek oraz jakie jest zalecane dawkowanie. Ponadto na stronie produktu zawarte zostały następujące informacje: skład leku (substancje czynne i pomocnicze), objawy i zalecenia w przypadku przyjęcia zbyt dużej dawki leku - przedawkowanie, informacje na temat przyjmowania leku razem pokarmami i napojami (jedzenie, picie - alkohol), wskazówki dla kobiet w ciąży i karmiących piersią - stosowanie w ciąży oraz w trakcie karmienia piersią.

Bardziej dociekliwi pacjenci mogą ściągnąć pełną ulotkę leku HYPERHERBA w formacie pdf - ulotka leku zawiera dodatkowe informacje, których nie zdołaliśmy umieścić na portalu m.in.: interakcje z innymi lekami, możliwe działania niepożądane, przeciwwskazania - czyli, kiedy nie stosować leku, jak przechowywać lek, zawartość opakowania, informacje o możliwości prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn, przerwanie stosowania leku, pominięcie dawki oraz inne ostrzeżenia i środki ostrożności. Wraz z ulotką dla pacjentów, udostępniliśmy możliwość pobrania charakterystyki produktu leczniczego (CHPL), która jest profesjonalnym dokumentem przeznaczonym wyłącznie dla wykwalifikowanego personelu medycznego i pracowników aptek (lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów itp.). Dokument ten zawiera szczegółowe informacje m.in.: właściwości farmakologiczne, szczegółowe dane kliniczne, dane farmaceutyczne.

Pod dokumentami znajduje się lista zamienników. Są to produkty lecznicze zawierające co najmniej jedną wspólną substancję czynną, co aktualnie przeglądany lek - znajdź odpowiednik. Zaimplementowaliśmy narzędzie umożliwiające wyszukanie leku w najbliższej aptece, sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie go. Istnieje także możliwość sprawdzenia ceny leku, poziomu refundacji oraz weryfikacji, czy wymagana jest recepta, czy też lek dostępny jest bez recepty - zarezerwuj w aptece. Na końcu tej strony znajdują się opinie pacjentów stosujących ten lek (forum o lekach).

CO TO JEST I JAK DZIAŁA HYPERHERBA? – OPIS I WSKAZANIA

Tradycyjnie stosowany w celu łagodzenia występujących przejściowo objawów wyczerpania psychicznego.
Tradycyjny produkt leczniczy roślinny do stosowania w wymienionych wskazaniach, wynikających wyłącznie z jego długotrwałego stosowania.

SKŁAD HYPERHERBA, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

Hyperici herba – 330 mg

Substancje pomocnicze: skrobia ziemniaczana, krzemionka koloidalna bezwodna.
Jedna tabletka zawiera nie mniej niż 0,2 mg hiperycyn.

JAKIE JEST DAWKOWANIE HYPERHERBA? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

Doustnie, dorośli: 1 tabletkę 3 razy dziennie przez okres dwóch tygodni. Preparat popić wystarczającą ilością wody.

PRZYJĘCIE WIĘKSZEJ DAWKI HYPERHERBA, NIŻ ZALECANA – PRZEDAWKOWANIE

Po znacznym przedawkowaniu, pacjent powinien być chroniony przez działaniem promieni słonecznych i innych źródeł światła UV przez okres 1-2 tygodni.

STOSOWANIE PREPARATU Z JEDZENIEM I PICIEM – W TYM Z ALKOHOLEM

Brak informacji na temat stosowania HYPERHERBA z STOSOWANIE Z JEDZENIEM I PICIEM (W TYM Z ALKOHOLEM)m.

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane - dowiedz się więcej.

CZY MOŻNA STOSOWAĆ HYPERHERBA W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ?

Z powodu braku wystarczających danych stosowanie w okresie ciąży i laktacji nie jest zalecane.

ULOTKA LEKU HYPERHERBA – SKUTKI UBOCZNE, INTERAKCJE, PRZECIWWSKAZANIA, DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO – HYPERHERBA CHPL – WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE, DANE KLINICZNE I FARMACEUTYCZNE

REZERWACJA LEKU W APTECE - HYPERHERBA CENA, REFUNDACJA

HYPERHERBA OPINIE PACJENTÓW O LEKU - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

OCENA PACJENTÓW O LEKU:
12345678910
Jeszcze nie oceniono, możesz być pierwszy
Loading...

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here