HIMALAYA BOERHAAVIA WELLNESS

KATEGORIA:
SUPLEMENTY DIETY

SUBSTANCJA CZYNNA:

HIMALAYA BOERHAAVIA WELLNESS - INFORMACJE I OPINIE O SUPLEMENCIE DIETY

Na tej stronie znajdują się informacje o suplemencie diety HIMALAYA BOERHAAVIA WELLNESS. Znajduje się tutaj pełny opis suplementu, informacje o tym jak działa ten suplement, w tym wskazania do stosowania suplementu. Dowiecie się Państwo jak prawidłowo stosować suplement diety HIMALAYA BOERHAAVIA WELLNESS oraz jakie jest zalecane dawkowanie. Ponadto na stronie produktu zawarte zostały informacje na temat skład suplementu (substancje czynne i pomocnicze).

Pniżej znajduje się lista zamienników. Są to produkty lecznicze zawierające co najmniej jedną wspólną substancję czynną, co aktualnie przeglądany produkt- znajdź odpowiednik. Zaimplementowaliśmy narzędzie umożliwiające wyszukanie suplementu diety w najbliższej aptece, sprawdzenie dostępności i zarezerwowanie go. Istnieje także możliwość sprawdzenia ceny suplementu - zarezerwuj w aptece. Na końcu tej strony znajdują się opinie pacjentów stosujących suplement diety HIMALAYA BOERHAAVIA WELLNESS (forum o suplementach diety).

REZERWACJA SUPLMENETU DIETY W APTECE - HIMALAYA BOERHAAVIA WELLNESS CENA

Zobacz opisy substancji czynnych oraz przykłady leków, które je zawierają - dowiedz się więcej.

CO TO JEST I JAK DZIAŁA HIMALAYA BOERHAAVIA WELLNESS? – OPIS I WSKAZANIA

Himalaya Boerhaavia Wellness to suplement diety zawierający składniki wspomagające utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.

Wyciąg z korzenia Boerhaavia charakteryzuje się działaniem moczopędnym. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu moczowego, w tym nerek, oraz ułatwia przepływ moczu oraz redukuje jego zastoje.

Leki wchodzą w rozmaite interakcje z innymi substancjami. Upewnij się, że wiesz jak bezpiecznie przyjmować leki, by były skuteczne - dowiedz się więcej.

SKŁAD HIMALAYA BOERHAAVIA WELLNESS, JAKIE SUBSTANCJE ZAWIERA?

Boerhavia diffusa, Microcrystalline cellulose, Silicon dioxide, Magnesium stearate, Hydroxypylmethylcellulose, Wate.

JAKIE JEST DAWKOWANIE HIMALAYA BOERHAAVIA WELLNESS? – INSTRUKCJA STOSOWANIA

1 kapsułka 2 x dziennie po posiłku.

Niektórych leków nie powinno się łączyć z alkoholem, a w przypadku pewnej grupy substancji jest to wręcz zakazane - dowiedz się więcej.

HIMALAYA BOERHAAVIA WELLNESS OPINIE PACJENTÓW - FORUM O LEKACH, WYROBACH MEDYCZNYCH, SUPLEMENTACH DIETY I INNYCH PRODUKTACH Z POLSKICH APTEK

Podziel się własną opinią i pomóż innym pacjentom. Napisanie opinii nie wymaga rejestracji i logowania się. Komentarze wulgarne, obraźliwe, zawierające linki reklamowe, zawierające oferty sprzedaży lub kupna leku, będą sukcesywnie usuwane.

Please enter your comment!
Please enter your name here