Himalaya Boerhaavia Wellness

Himalaya Boerhaavia Wellness to suplement diety zawierający składniki wspomagające utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu moczowego.

Wyciąg z korzenia Boerhaavia charakteryzuje się działaniem moczopędnym. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu moczowego, w tym nerek, oraz ułatwia przepływ moczu oraz redukuje jego zastoje.

Jaki jest skład Himalaya Boerhaavia Wellness, jakie substancje zawiera?

Boerhavia diffusa, Microcrystalline cellulose, Silicon dioxide, Magnesium stearate, Hydroxypylmethylcellulose, Wate.

Zobacz listę produktów zawierających substancje: .

Dawkowanie preparatu Himalaya Boerhaavia Wellness – jak stosować ten lek?

1 kapsułka 2 x dziennie po posiłku.

Cena - ile kosztuje Himalaya Boerhaavia Wellness?

Cena Himalaya Boerhaavia Wellness i dostępność w najbliższej aptece. Sprawdź ile kosztuje lek, czy jest refundowany oraz jaki jest poziom refundacji. Dowiedz się, czy lek jest dostępny bez recepty, czy wymagane jest wystawienie recepty przez lekarza - sprawdź cenę Himalaya Boerhaavia Wellness.

Opinie, forum, oceny pacjentów - zapoznaj się z doświadczeniami innych pacjentów

Stosujesz Himalaya Boerhaavia Wellness? Zachęcamy do podzielenia się opinią na jego temat na forum. Nie musisz się rejestrować, na poniższym formularzu wystarczy wpisanie nazwy użytkownika/pseudonimu.

Opisując swoje doświadczenia na temat przyjmowania preparatu, możesz pomóc innym pacjentom. Nasi czytelnicy codziennie publikują opinie na temat stosowanych leków. Jeżeli jesteś zainteresowany ich najnowszymi wypowiedziami - sprawdź 100 najnowszych opinii pacjentów.

Dodaj komentarz